Vodivý Gél pre Ultrazvukové Kavitácie EMS Telo, prípravkov na Chudnutie, Masér RF Prístroja IPL epilácia Chladivý Gél Ultrazvukový Gél Ponúka Tri Typy Gél, Odoslané, Ako Si Vybrať 300g za fľašu. Dlho-trvajúce vodivého gélu je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o krásu zariadenie. Použite gél kdekoľvek na telo a kožu. Tento vodivý gél pomáha dať hladký satén, ako dokončovacie dotyk na vaše vlasy odstránenie rutina. Pomáha správania elektrické prúdy zaútočiť a zničiť vlasové korienky a zabrániť opätovný rast. Tri druhy gél: Telo chudnutie gél pre ultrazvukové kavitácie zariadenie. Kože Zdvíhacie gél pre tvár zdvíhacie zariadenie. Transparentný Vodivý gél na pokožku ion import prístroja IPL epilácia. Balík obsahuje 1x Gél (Odoslanej Ako Si Vybrať)

Štítky: fat burner, gél rf, stp10nk80, gél ultrazvuk, 60r180p7, Slim, lenovo 120w ac adaptér 19.5 v 6.15 a, Krém, spaľovať tuk, bielenie pokožky.

Možnosť 2 Vhodné pre Ion Import Tvár Zariadenia
Druh vodivého gélu
Názov Značky QIYEZU
Možnosť 1 Vhodné pre Infračervené Ultrazvukové ft Horák
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Vedenie Gél
Číslo Modelu 10983/6/7
Možnosť 3 Vhodné pre ipl epilácia stroj
NET WT 300 g

Pridať recenziu

Redukčný Gél Hmotnosť Spaľovanie Tukov a Strát Ultrazvukový Masážny Gél RF Kavitácie Telo Nohu Pás Účinné Proti Celulitíde

Doplňujúce údaje

Cena:€9.90

Kategória:top

SKU: w1024

Recenzie: