Unisex nepremokavé nohu kryt camping, turistiku, horolezectvo, legíny lyžiarske topánky vodotesný kryt snehu lov vetru legíny

Odrážky: 1、Nepremokavé Nohu Gamaše: nohy gamaše môže zabrániť vody, dážď, sneh, blato, vietor, piesok do topánky a nohavice, a sa môže udržať nohy v teple.

2、Silné a Opotrebovaniu: nohy gamaše sú vyrobené z 600D Oxford tkanina vonkajšie vrstvy a 30 polyester vnútorné obloženie, ktoré sú vodotesný, odolný proti roztrhnutiu a punkcia odolná, odolná a priedušná.

3、Držať Nohy Komfortné: top ochrany popruh je nastaviteľný, top má nastaviteľný horný pracky popruhu, dno má TPU ramienka, nohy ochrana zariadenia opravy nohy na kolená z dolnej hornej, čo vám umožní stretnúť prekážky v teréne. A udržať vaše nohy, pohodlné a prechádzky voľne.

4、Odolnosť proti Opotrebeniu: spoločnosť háčik je viazaná na shoelace, a odolná popruh zabraňuje legíny od uvoľnenie. Nohy gamaše funkcie dobrá odolnosť proti opotrebeniu, nízke teploty odpor. Nohy gamaše sú vhodné na topánky a zabrániť im, aby skĺzla.

5、Široký Aplikácie: Môže byť široko používané na snehu, v púšti, dážď, turistika, beh, chôdza, beh na lyžiach. Vhodný pre väčšinu snehu topánky, turistické topánky alebo lyžiarske topánky.

Funkcie:

1. Nepremokavé Nohu Gamaše: nohy gamaše môže zabrániť vody, dážď, sneh, blato, vietor, piesok do topánky a nohavice, a sa môže udržať nohy v teple.

2. Silné a Opotrebovaniu: nohy gamaše sú vyrobené z 600D Oxford tkanina vonkajšie vrstvy a 30 polyester vnútorné obloženie, ktoré sú vodotesný, odolný proti roztrhnutiu a punkcia odolná, odolná a priedušná.

3. Držať Nohy Komfortné: top ochrany popruh je nastaviteľný, top má nastaviteľný horný pracky popruhu, dno má TPU ramienka, nohy ochrana zariadenia opravy nohy na kolená z dolnej hornej, čo vám umožní stretnúť prekážky v teréne. A udržať vaše nohy, pohodlné a prechádzky voľne.

4. Odolnosť proti opotrebeniu: spoločnosť háčik je viazaná na shoelace, a odolná popruh zabraňuje legíny od uvoľnenie. Nohy gamaše funkcie dobrá odolnosť proti opotrebeniu, nízke teploty odpor. Nohy gamaše sú vhodné na topánky a zabrániť im, aby skĺzla.

5. Široký Aplikácie: Môže byť široko používané na snehu, v púšti, dážď, turistika, beh, chôdza, beh na lyžiach. Vhodný pre väčšinu snehu topánky, turistické topánky alebo lyžiarske topánky.

Špecifikácie:

Materiál:

Povrchová vrstva: 240T pongee koberčeky textílie

Vnútorná vrstva: interlock

Stredná časť: 30 stredne transparentné fólie

Spodná časť: 600D nosenie, odolný a vodotesný Oxford handričkou

Veľkosť(cca): Horný obvod je 48 CM/18.90 v, stredný obvod je 38CM/14.96 v, spodný obvod je 44 CM/17.32 v, trubice výška 42CM/16.54 v

Vhodné pre: unisex

Balenie Zoznam;

1 Pár Nohu Gamaše (nie vrátane topánky)

Štítky: lyžovanie boot kryt, ski boot zahŕňa, mestská turistika legíny, cyklus nohu kryt, ženské snežníc, návlek nohu, wild snow nepremokavé, návlek, lyžiarske gamaše turistika, turistika snehu rukávy.

Položka Dĺžka 42CM
Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Polyester
Číslo Modelu Nohu Gamaše Nepremokavé Turistická Snehu Boot Gamaše pre Beh

Pridať recenziu

Unisex nepremokavé nohu kryt camping, turistiku, horolezectvo, legíny lyžiarske topánky vodotesný kryt snehu lov vetru legíny

Doplňujúce údaje

Cena:€9.68

Kategória:top

SKU: w1030

Recenzie: