3L Pulitore ad Ultrasuoni 220W Acciaio Inox Lavatrici Ultrasuoni Dispositivo Popis Produktu Poznámky: Tento Ultrazvukový čistič nie je dodávaný do Nórska !!! Ultrazvuk je mikroprocesorom riadený prístroj, ktorý používa ultrazvukové alebo vysokofrekvenčné zvukové vlny na čistenie šperkov a iných chúlostivých predmetov. Ultrazvukové čistenie je založené na kavitačný efekt spôsobené ultrazvukovými vysoká frekvencia vibrácií signály v tekutiny. Mikroskopické bublinky, ktoré rozbaliť a zbaliť rýchlo spôsobiť kavitácie, ktorá vytvára účinné čistenie akcie na povrchu objektu, ktoré majú byť vyčistené. Okrem toho, bubliny, ktoré sú dostatočne malé, aby sa preniknúť aj mikroskopické trhliny a očistite ich úplne a dôsledne. Vysoká účinnosť šetrí na čistenie rozpúšťadlá, teplo, na pracovisku a práci! Štyri high-výkon integrovaného snímača súpravy môžete zlepšiť ultrazvukové výkon a dosiahnuť vynikajúce výsledky pri čistení. Je používanie digitálnych programov v ultrazvukový čistič na ovládanie jednotky na základe množstva a stavu položiek, ktoré majú byť vyčistené vyberte pracovný čas cyklu. Ako výsledok, je to pohodlnejšie a efektívnejšie ako umývanie rúk, čistenie parou, vysokotlakový prúd vody čistenie alebo iné stroje. Rozšírené Čistenie nádrže v kartáčovaný nerez, aby sa zabránilo korózii a udržať nádrž nové. (Na porovnanie, obvykle z nehrdzavejúcej ocele čistiace prostriedky sú špinavé žlté škvrny žieravé vody na povrchu po dlhej dobe používania, a to je ťažké odstrániť.) Lekárske a dentálne kliniky, tattoo umelci, vedecké laboratóriá a golfové kluby. Jewelers, optikov, hodinárov, starožitnosťami a elektroniky laboratóriá, atď. Osobné alebo súkromné použitie: Šperky: náušnice, náhrdelníky, prstene, náramky a diamanty. Okuliare a hodinky: okuliare, slnečné okuliare, optické šošovky, doplnky pre kontaktné šošovky, retiazky na hodinky a vodotesné hodinky. Tovar: zbrane a rúry pre tetovanie, elektrické holiace strojčeky, britvy, žiletky, protézy, hrebene a zubné kefky. Kancelárske potreby: pero, príručné, atramentové kazety a tesnenia. Kovové predmety: staré mince, odznaky, ventily, stroj trysky, elektronických komponentov a mechanické časti. Kovové nástroje: vidličky, nože, lyžice a iné malé strieborné predmety atď.

Extra Odolná konštrukcia z nerezovej ocele. Ultrazvukové čistenie a kúrenie môžu pracovať súčasne. Vysoko účinný čistiaci pre malinký tkaniva častice. Ideálny pre čistenie diely alebo obrobkov z Longhole, Finedraw a Prístrešia, bez toho, aby ste sa nedotkli čistiaca kvapalina s rukami. Veľký digitálny časovač zobrazenie a zobrazenie teploty na presné umývanie čas a reguláciu teploty. CE, FCC a RoHS schválené. Silný vstavaný prevodník môže zlepšiť ultrazvuk výkon a dosiahnuť lepší čistiaci výsledok z nerezovej ocele čistenie kôš na čistenie malých objektov, ktoré si vyžadujú menšie trenie môže znížiť trenie medzi malé objekty a nádrže. Nerezové veko, rukoväť, aby sa zabránilo vody z úteku, S reguláciou prietoku ventil pre ľahké čistenie a oplachovanie protišmykové gumené nohy. Používajte len vodu z vodovodu na všeobecné čistenie, je možné pridať 5-10 ml čistiaceho prostriedku vo vode na zlepšenie umývanie výsledok, keď je to potrebné. Uložiť prostriedok, tepelnej energie, na pracovisku a práci. Špecifikácia materiál Nádrže: SUS304 z nerezovej ocele Vykurovacie výkon: 100W Ultrazvukové výkon: 120W Frekvencia: 40kHz Napájanie: 220 v / 50 hz objem Nádrže: 3 litre Časovač nastavenie: 1-30 minút (LED digitálny displej) nastavenie Teploty: 0-80 ° C (32-176 ° F) Prevodníky: 2 sady Nádrže rozmery: 9 1/2 "× 5 1/2" × 4 "(241 X 140 X 101.6 mm) Ultrazvukový čistič veľkosť: 11 "× 7" × 8 1/2 "(280 X 178 X 216 mm) Obsah balenia 1 x Ultrazvukový Čistič 1 x Čistenie Košík 1 x Návod na použitie

O VEVOR

Taicang Vevor strojných Zariadení CO.,S.R.O .Sme prevádzkuje viac ako 1000 druhov strojov, zariadení, výrobkov,a zapojila sa do cezhraničného podnikania na 10 rokov.V súčasnosti máme viac ako 200 zamestnancov.

Náš koncept je orientovaný na Trh, založený na zákazníka služby

Cez roky praxe sme získali cenné skúsenosti v mechanických zariadení priemyslu,ktoré nám dáva príležitosť slúžiť spoločností z rôznych krajín. V budúcnosti budeme dať plnú hrať na naše silné stránky v mechanických zariadení priemyslu,a aktívne sa podieľať na výstavbe Hodvábnej Cesty Ekonomické Pásu a 21. Storočia Námornej Hodvábnej Cesty, aby podiel high-kvalitné výrobné kapacity a spoločného prospechu.

Štítky: čistič ultrason, čistenie ultrazvukom, elektrické ultrazvukové, fogger ultrason, vysávač vysávač, hobot okno, difúzor ultrazvukové, oem ultrazvukové, baliareň vákuum, čistič ultrazvuk.

Druh Ultrazvukový Čistič Časti
Číslo Modelu JPS-20ACSBQXJ0001

Pridať recenziu

Profesionálne nehrdzavejúcej ocele 3L 220W ultrazvukový čistič na čistenie šperkov ultrazvukové zariadenie na čistenie prístroja ultrazvukový čistič

Doplňujúce údaje

Cena:€61.02

Kategória:top

SKU: w1101

Recenzie: