Veľkosti

Podrobnosti

Materiál

Oznámenie

Keďže veľkosť sa meria ručne, veľkosť skutočnej položka dostanete sa môže mierne líšiť od veľkosti sme označené. Medzitým, prosím potrebné pripomenúť, že vzhľadom na svetelné podmienky, monitora jas/kontrast nastavenia atď., farebný tón skutočných výrobkov sa môže mierne líšiť od fotografie na našich webových stránkach. Obrázky sú len pre referenčné účely. Prosím budú vzťahovať na konkrétne produkty.

Doprava

1.Budeme posielať tovar do 5 dní po obdržaní vašej platby. 2.Prosím, uistite sa, opustiť správne telefónne číslo pri vypĺňaní kupujúcemu informácie. 3.Prosím, aby prieťahy v logistických z dôvodu vyššej moci zmeny v colnej politiky.

Návrat Politiky

1.Ak svoj pozemok stratené alebo položky rozbité, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí pre vás. 2.Ak sa chcete vrátiť tovar z dôvodu kupujúci dôvodov (napr. nemáte radi vzor atď.), kupujúci je zodpovedný za všetky poplatky za dopravu a poistenie pri návrate položky. 3.Ak položka je nájdená chybná, prosím, informujte nás do 7 dní po obdržaní tovaru. Ak je to viac ako 7 dní, bude objednávka potvrdená a nebudeme zodpovední za problémy. Vďaka za vaše porozumenie.

Spätná Väzba Od Zákazníkov

1.Od PIATICH HVIEZDIČIEK spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš obchodný rozvoj, tešíme sa na vašu pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našich produktov a služieb. 2.Radi by sme sa vždy snažiť v našich silách, na poskytovanie vysokej kvality produktov a snaha o 100% spokojnosť zákazníka. Ak máte akúkoľvek otázku alebo problém, prosím, buďte trpezliví a kontaktujte nás na prvý raz.

Štítky: orange stick, preglejky drevorezbárstvo, umelé krušpán, fox dreva-rezbárske práce, sculptur, vyrezávané domova, drevené sochy, znamenie zverokruhu, ventilátor šťastie, mačka, staroveké čínske zverokruhu.

Materiál Drevo
Názov Značky Kreatívne Orange
Tému Zviera
Pôvod CN(Pôvodu)
Regionálne Funkcie Čína

Pridať recenziu

9/17 CM Dreva Socha Čínskeho Zverokruhu Zvierat Krušpán Rezbárstvo Šťastné Kravy Čínsky Domáce Dekorácie, Remeselné

Doplňujúce údaje

Cena:€36.42

Kategória:Home Decor

SKU: w1153

Recenzie: