Prezentácia Produktu Paramenters Smart Karty Rozhranie Normy ISO 7816 T=0, T=1, Protokoly, 2-drôt: SLE 4432/42 (S=10),

3-wire: SLE 4418/28 (S=9),

I2C (S=8) AT88sc1608/ 153, AT24c128/ 256 ST: M14C16, M14C04 Veľkosť Karty ID-1 (full-size) Iternal Pamäť 1MB Moc Smart Card 60 mA Iné Funkcie, ako Indikátor Stavu ÁNO Voľby Zákazníka špecifické logo alebo štítok Na požiadanie Zákazníka špecifické farby Na požiadanie Hardvérové Špecifikácie Prevádzková teplota 0º-55ºC / 32-131ºF Prevádzková vlhkosť 10-90% rH Zloženie ABS Konektor kábla 100 cm / 70.9" Životnosť 100.000 vložené Čas medzi poruchami (MTBF) do 500 000 hodín Položka Rozmer(L*W*H) 60 mm*45mm*10 mm Certifikácia CE/ FCC/ RoHS/EMV L1 certifikát a dosiahnuť štandard Detaily Obrázkov Odporúčame Produkty Odporúčané predávajúcim Profil Spoločnosti Shenzhen HCC Technology Co., Ltd, založená v roku 2008, je profesionálny výrobca, ktorá sa zaoberá výskumom,

vývoj,výroba, predaj a servis POS & POS Periférne Produkty. Naša spoločnosť sa nachádza v meste Shenzhen s pohodlnú dopravu prístup. Venované prísna kontrola kvality a premýšľavý služieb zákazníkom. Naša Sila

V posledných 11 rokov, máme prehĺbila tlač a platby priemysel a rozšíriť trhy v Juhovýchodnej Ázii, Strednej Ázie,Blízkeho Východu, Strednej a Južnej Ameriky, Východnej Európy a Západnej Európy. Naše výrobky majú rastúci podiel na trhu v týchto regiónoch, a tiež exportovať pre klientov nad 100 cudzích krajinách a regiónoch.

Hlavné výrobné linky

1.Viac Platobné -- Android POS

2.Tranzit Cestovné Platobné -- automaty na výber Cestovného (AFC) / Bus Validator Stroj

3.E-commerce Express Logistických -- Android PDA (Mobilný Príjem/ Tlačiareň štítkov)

Poslanie spoločnosti

Aby Platbu A Tlač Rýchlejšie A Jednoduchšie! Naše Pôvodné Platobné a logistika FAQ 1. Ste výrobca? Áno, sme výrobcovia. Boli sme v PC/POS/Mobilné Platby product & Riešením pre 10 rokov. Môžeme poskytnúť OEM / ODM prispôsobené služby podľa našich zákazníkov rôzne aplikácie a požiadavky. 2. By ste poskytnúť SDK pre mňa? Áno, ponúkame zadarmo SDK, ak ste objednávku vzorky. Celý obsah CD ROM s vzorka spolu. 3. Čo záruky pre produkty? Podľa našich záručnej politiky, budeme poskytovať 12 mesiacov záruka čas od dátumu expedície pre všetky naše produkty (Vylúčené spotrebné časti). Ako na hromadné objednávky, budeme poskytovať určitý podiel náhradné diely alebo RMA stroj pre miestne služby. 4. Aká je minimálna hodnota objednávky? Akceptujeme jeden kus pre štandardné produkty. Ak si vyžadujú OEM, bude pozri podrobné požiadavky a potvrďte MIN z naše obchodné oddelenie. 5. Môžeme získať zadarmo vzorka? Žiaľ, vo všeobecnosti by sme poskytnúť bezplatné vzorky. Ak zákazník potvrdí špecifikácia a cena, môžu objednať vzorky jednak pre testovanie a hodnotenie. Ak sú miesta na omšu, aby sme sa mohli vrátiť vzorky nákladov na zákazníkov. 6. Páči sa vám prijímame Paypal? Áno, prijímame paypal. Okrem toho, máme prijať Western Union, T/T, L/C, Bezpečné platby (Escrow Služby z Sos) a tak ďalej. 7. Aká je dodacia lehota? Vo všeobecnosti, vzorky môže byť dodaný do 2-3 pracovných dní po zaplatení. Pre množstvo popredných čas bude 1-4 týždne závisí na presné množstvo. 8.Akým spôsobom sa dodať tovar? Expresné: DHL UPS, TNT, FEDEX alebo ARAMEX EMS E-balenie. Do Mora: Informujte nás Sea Port ak chcete zistiť, ktoré loď linky. Letecky: Informujte nás Letiska na kontrolu letu. Alebo vyzdvihnúť u zákazníkov. 9. To, čo po predaji služby? a. Všetky naše výrobky budú poskytovať 12 mesiacov záruka; b. Dostatočné zásoby náhradných dielov pre záruky; c. Profesionálne inžinieri poskytujú 7*24 online služby; Ak je to potrebné, naši inžinieri môžu poskytovať miestne služby v oblasti; d. Ako za vrátený zlyhanie produkty, budeme opraviť sa a vrátiť sa k zákazníkom v jeden týždeň po tom, čo sme ho dostal.

Štítky: banka card reader, košík čitateľa, rocketek usb, čítačka kariet pre karty sim, dni čitateľa, banka čitateľa, Čitateľ, čítačka kariet bezdrôtové, id čitateľa, id smart čítačka.

Prečítajte Si Rýchlosť 12 mb / s
Veľkosť (L*W*H) 6*4.5*1 cm
Rozhranie USB Typu C
Číslo Modelu DCR32
Operačný Systém Win XP\CE\7\10\; LIUNX; Android, Mac OS
Smart Karta Rozhranie Rýchlosť 420 kb / s
ŠTANDARD ISO 7816, Súlad s EMV L1
Zdroj Napájania Bus powered
Moc Smart Karty 60 mA
Veľkosť Karty ID-1 (plná veľkosť)
Podporuje Karty 5V, 3V a 1.8 Smart Karty, ISO 7816 Class A, B a C

Pridať recenziu

Vrecko Typu C, USB, Smart Mobile MPOS Čítačka Kariet DCR32

Doplňujúce údaje

Cena:€7.80

Kategória:top

SKU: w1154

Recenzie: