Prečo tehotné matky majú zabrániť žiarenie?

Pretože ten zlé návyky počas tehotenstva, je vždy ohrozuje zdravie plodu! 1. Ako hrať s mobilnými telefónmi a dať telefón na posteli, keď spí; 2.Pracovať alebo hrať hry na dlhú dobu v prednej časti počítača; 3.Často ako prechádzať e-knihy alebo hrať video hry; 4.Často používať indukčné sporáky, mikrovlnné rúry a iných elektrických spotrebičov; 5.Nezabudnite odpojiť po často pomocou Elektrického zariadenia; 6.Viac ako tri spotrebičmi, v spálni; 7.Domáce spotrebiče sú často zapnuté súčasne; 8.Pracovať dlhé hodiny v kancelárii s viac počítačov; 9.Radi sledovanie TELEVÍZIE alebo počítača na dlhú dobu, zblízka; 10.Častý prístup na prenos signálu veže, vysoké napätie liniek a iných oblastiach. Podľa relevantných štatistických údajov, a to každých 30 sekúnd, Čína pridala jeden chybný dieťa, a žiarenie je jedným z vinníkov vedúce k dieťa vady. Domáce elektromagnetická ochrana odborníkov - veria, že tehotné ženy nosia radiačnej ochrany obleky sú schopní účinne a jasne oddeliť a tienenie elektromagnetického žiarenia. 0~3 mesiacov, počas tehotenstva: plod v embryonálnom období je vystavený pôsobeniu elektromagnetického žiarenia, a všeobecné následky môže spôsobiť chyby končatiny. 4~5 mesiacov tehotenstva: vznik plodu, plod je vystavený pôsobeniu elektromagnetického žiarenia na dlhú dobu, všeobecné následky môže spôsobiť inteligentné poškodiť alebo dokonca demencie. 6~10 mesiacov tehotenstva: plod rastie, v tomto čase plod je v kritickej fáze rastu. Hlavné dôsledky dlhodobého vystavenia žiareniu bude mať za následok nízky plodu funkciu, zlá postnatálne odpor a telesnú zdatnosť, a dokonca poškodenie centrálneho nervového systému, čo vedie k detská inteligencia nízka.

JOYNCLEON značky história

V roku 2008, JOYNCLEON sa ujal vedenia s profesionálnym tímom začať skúmanie elektromagnetického žiarenia, spôsoby ochrany. V roku 2011 dlhej a náročnej prieskum nakoniec prinieslo krásnej úrody. Tento rok, JOYNCLEON priekopníkom "deep sea sedimentácia" radiačnej ochrany oblek, ktorý účinne štíty žiarenia a zároveň sú pohodlné a priedušná. V tomto roku, joyncleon prišiel do Číny s jej technológie, produkty a profesionálny tím. Hlavné radiačnej ochrany súčasť oblečenia: Kovové vlákna

Textílie analýza: JOYNCLEON Kovové vlákna tkaniny je vyrobená zo špeciálneho kovu, Po oceľového bloku pre vytvorenie radiačnej ochrany materiál podrobený prísnym anti-korózne liečby, Zrážaná v hlbokom mori, na 5 rokov, pod kombinovaný účinok hlboké more, teplota, silné statického tlaku a chloroplastu materiály, textílie má dosiahnuť kvalitatívny skok v oblasti elektrickej vodivosti, radiačná ochrana, odolnosť proti oxidácii a húževnatosť. Potom, pomocou moderných technológií, kov je vypracovaný do jemnejšie drôt ako vlasy, strih a zmiešaných so špeciálne plavidlá papier ako pôvodný priadza, a potom tvoril do high-kvalitné kovové tkaniny cez sériu zložité procesy.

Ako čistiť kovové vlákna žiarenia ochranný odev? Vyhnúť pranie stroj, Vyhnite sa treniu, Vyhnúť žmýkanie žiarenia ochranné oblečenie by mali byť umyté jemne rukou. Nepoužívajte práčku. Práčku je ľahko poškodiť kovové vlákna vo vnútri žiarenia ochranný odev počas koľajových práce. Najlepší spôsob je použiť kefu a pohyb by mal byť jemný. Po umytí žiarenia ochranné oblečenie, nie vyžmýkať alebo spin suché. Po umytí môžete vysušiť priamo z vody, ale nevystavujte slnku. Bielidlo nemožno používať počas procesu čistenia. Bielidlo obsahuje určitý stupeň corrosiveness. Po radiačnej ochrany oblek je znečistený s bielidlo, kovové vlákna v šatách budú poškodené koróziou.

[UPRAVIŤ]: Baliaci telefón je nevedecké metóda detekcie

Podľa najnovších priemyslu noriem, metóda detekcie pre zabalený mobilný telefón signály bol jasne rozhodnutý byť non-vedecká metóda, a radiačnej ochrany oblečenie, ktoré sa môžu vzťahovať na mobilný telefón signály nie je nutne dobré, tak nepoužívajte túto metódu pre detekciu.

Spôsob, ako zabaliť mobilný telefón je zavádzajúce pre spotrebiteľov, pretože mobilný telefón má silnú funkciu automatické vyhľadávanie signály a frekvencie signálu vysielača a zvyšuje sa aj tak dlho, ako jeden z 10 000 signálu je hľadal mobilný telefón, mobilný telefón môže dostať, tak nemôže byť za to, že výrobok nie je žiarenia-dôkaz. Jeho žiarenia-dôkaz výkon je mimo akýchkoľvek pochybností, a to jeden z desiatich tisíc žiarenie je takmer neškodný pre ľudské telo.

Štítky: veľká bavlnená mikina, vyžaruje elektromagnetické žiarenie, emf meter, bezpečnosti práce oblečenie, chrániť radiátorov, anti elektromagnetické žiarenie, dango, detektor emf, chrániť oblek, elektromagnetické žiarenie ochrany.

farba Ružová, Tmavo fialová, Tmavo modrá
Názov Značky ajiacn
Hmotnosť Výrobku 0,3 KG
Príslušnej lokalite Rodine a na pracovisku
Položka Druh topy
Textílie Typ Broadcloth
Hlavné radiačnej ochrany materiál Kovové vlákna
Funkcia Radiačná Ochrana
Použitie Utility A Bezpečnosť
Názov produktu Elektromagnetické žiarenie ochranné šaty
Veľkosť M, L, XL, XXL
Certifikácia ŽIADNE
Pohlavie ŽENY
Číslo Modelu JC8387
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Odporúčame elektromagnetického žiarenia ochranné Han-štýl materskej oblečenie EMF tienenie kovové vlákna tehotná žena šaty

Doplňujúce údaje

Cena:€37.98

Kategória:top

SKU: w1155

Recenzie: