1. C 24*24/72*60 46/47"

2. 100% česanej bavlny

3. Hmotnosť: 125~135gsm

Platby:

T/T,Wester Union,Money Gram a Paypal sú tiež prijateľné. Mali by ste dokončiť platbe do 3 dní po cenovej ponuky, položku spôsobiť zásob rýchlo zmeniť. Doprava: Doprava je úplne zadarmo . Spracujeme objednávku do 2-3 dní po potvrdenie platby, zvyčajne budete mať v priebehu 7 až 15 pracovných dní, závisí to od vášho cieľa,poskytneme vám sledovacie informácie,zvyčajne môžete skontrolovať informácie 2 dní po odoslaní vám sledovacie číslo. Predaj-po Služba: ponúkame okamžité 3 dní vrátiť politike,či tovaru nemajú žiadne poškodenia,prosím, napíšte nám obrázky,budeme posielať nové nastaviť hneď, ako sme mohli.Ak tovar nie je spokojný,budeme akceptovať vrátenie peňazí alebo zmeniť,ale tovar by sa mali udržať v originálnom balení nie je použitý,prepravné a manipulačné náklady nie sú refundovateľné. Pripomenul, Máme veľa vzorov pre váš odkaz, pls voľne kontaktujte nás pre viac vzorov.My vás budeme kontaktovať do 24 hodín. Väčšina našich zákazníkov hovoriť vysoko našich produktov a máme dôveru v kvalitu našich výrobkov. Ak bohužiaľ zistíte položky môžete kúpiť nespokojný, pokúste sa, prosím, kontaktujte nás na prvý raz, a my vás uistiť, že sme sa nájsť najlepší spôsob, ako urobiť to pre vás.

Štítky: dragon tričko, kabát lev, ankara, africké textílie, pláž kimono, africké tkaniny tlače, ankara textílie, bee strany tému, one push muž, čaj transparentné.

Density 72*60
Typ Produktu Organické Látky
Materiál 100% Bavlna
Súbor Typ No
Šírka 46''-47'' or 45''-46''
Dĺžka textílie 6 metrov
Netkaných Technics Iné
Typ Veľkoobchod No
Špecifikácia 24*24/72*60
Semiš Textílie Typ ŽIADNE
Funkcia Pot,Priedušná
Druh Sateen Textílie
Priadza Nosenie 24*24
Štýl AFRICKÉ DIZAJN
vzor Batik
Názov Značky BintaRealWax
Použitie Opona,tašky,oblečenie,posteľná bielizeň,domáce dekorácie
Pletené Typ Iné
Technics Tkané
Dekorácie Najnovší Dizajn

Pridať recenziu

Ankara Afriky Skutočný Vosk Vytlačí Textílie Lacné-Textílie Nové Bintarealwax Vysokej Kvality Afriky Textílie Na spoločenské Šaty 24FS1195

Doplňujúce údaje

Cena:€24.32

SKU: w1156

Recenzie: