O-krúžok Tesniaci Zásady

O-krúžky sú bi-directional tesnenia, kruhový tvar a prierezu. O-krúžky sú zvyčajne vyrobené zo elastomeric materiálu, ale môžu byť vyrobené z iných materiálov, ako sú PTFE alebo kovu. O-krúžok tesnenia prostredníctvom deformácii tesnenia materiál inštalácia a mediálny tlak, zatvorte rozdiel medzi párovými komponentov. Vyššie systém tlaku môže spôsobiť deformácie cez medzery, známy ako lisovanie, čo v tesnenie zlyhanie. Výber ťažšie tesnenie materiál alebo inštaláciou back-up krúžky na podporu O-krúžok môže zmierniť tento problém.

Spôsob prevádzky O-Krúžky sú dvakrát koná sealingelements. Na inicializujete vlastný squeeze,ktorá pôsobí v aradialora xial smere v závislosti od inštalácie, dáva O-Krúžok jeho počiatočnej tesniace schopnosti.Tieto sily sú prekryté systém tlak na vytvorenie celkového tesnenie sila, ktorá zvyšuje v systeme tlak zvyšuje (Obrázok 2). Pod tlakom, O-Krúžok chová v asimilar cestu do kvapaliny s vysokou povrchové napätie. Tlak sa prenáša rovnomerne na všetky smery.

EPDM (Etylén-Propylén-Dién Monoméru O-Krúžok):

EPDM O-krúžok auto diely, hygienické potreby, zdravotnícke vybavenie, marine equipment, ropné zariadenia, telekomunikačné zariadenia, prístroje, stroje a iné priemyselné oblasti sú široko používané. Použitie teplotný rozsah: -50 až 150 °C, Žiadosti O-Krúžok sa používa predovšetkým pre statické tesnenie aplikácie: - Ako aradial statické tesnenie, napr. puzdrá, kryty, rúry, varné nádoby - Ako axiálny statické tesnenie, napr. na prírubách, dosky, veľké písmená. O-Krúžky v dynamických aplikácií sa odporúča až stredne ťažké prevádzkové podmienky.Sú obmedzená rýchlosť a tlak, proti ktorým sú na tesnenie: - Forlow povinnosť utesnenie reciprocatingpistons, prúty, piesty, atď. - Pre utesnenie slowlypivoting,r otating alebo špirálové pohyby na hriadele, vretená,rotačné prenos leadthroughs, atď.

Štítky: epdm oring, guma epdm, epdm pásky, epdm tesnenie, silikónové tesnenie pre zväčšenie penisu čerpadla, o-krúžok, automobilový tesnenie, o-krúžok gumy, krúžok epdm, pcp oring.

Štandardné alebo Neštandardné ŠTANDARD
Číslo Modelu hrúbka 5.3x40/41.2/42.5/43.7/45/46.2/47.5/50 mm
Názov Značky FUSHI
Tvar Krúžok Tesnenie
Materiál Etylén-Propylén-Dién Monoméru

Pridať recenziu

CS5.3 mm EPDM O-KRÚŽOK ID 40/41.2/42.5/43.7/45/46.2/47.5*5.3mm20PCS O-Krúžok Tesnenie Tesnenie Výfukového Mount Gumy Izolant Priechodka ORING

Doplňujúce údaje

Cena:€8.34

Kategória:top

SKU: w1167

Recenzie: