Boxerské Reflex, Rýchlosť Punč Loptu Fitness Bojová Rýchlosť Školenia Loptu Sily Hlavu, Oči Cvičenie MMA Cvičenie Zariadení

Špecifikácia

Materiál: PU/Guma loptu hmotnosť: 25 g/85 g Lano dĺžka: 95 cm Upozornenie: Lopta hmotnosť 25G obleky pre nováčikov, Lopta hmotnosť 85 G obleky pre seniorov.

Funkcia:

1. Sme špeciálne navrhnutý tak, to bolo oveľa ľahšie a mäkšie ako tenisová lopta, tak to je grove-zadarmo a každý môže tešiť to bez starostí o biť sa do tváre, oči, nos, a päste, ako dobre, je to oveľa bezpečnejšie. 2. To môže pomôcť trénovať vaše reakcie, agility, dierovanie rýchlosť, boja zručnosti a ručné koordinácie oko a zároveň poskytuje zaujímavé cvičenie. 3. Zdvíhanie závažia a dlhé hodiny v Telocvični bicykli, nie je jediný spôsob, ako získať fit! V skutočnosti, Boj Loptu môže byť aj lepšie a oveľa atraktívnejšie. Nepredvídateľnosť sa lopta odrazila od dna, spolu s intenzita úderov bude horieť vašich ramien, hrudníka, ramien a hornej časti chrbta, ideálne pre spaľovanie kalórií a klimatizácia. Navyše, je to veľmi návykový. 4. Nemusíte ísť do posilňovne, pásik hlavový most na, bavte sa a spáliť svoje telo za 15-20 minút! Ideálne pre pracovné prestávky alebo školské prestávky, alebo dokonca na pláž a park, toto zameranie boxovacie vrece bude spáliť veľa kalórií a pomôže vám dostať nosenie.

Štítky: Fit, boj kolónka, športové časovač boxerské, bondage šatka, er11 matica, loptu boxer, fitness box, arm sila, cvičenie oči, dieťa box bábika.

Funkcia 3 Sila Hlavu, Oči Cvičenie
Hmotnosť 25g 85g
Podpora maloobchod/veľkoobchod/drop shipping
Číslo Modelu Kick Box Reflex Loptu
Funkcia 1 Reflex loptu praktické
Materiál pu+guma
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 4 Boxing Školenia Loptu
farba Červená+čierna
Iný Názov Boxing Školenia Loptu
Funkcia 2 boxerské strane oko vzdelávacích príslušenstvo
Názov Položky boxerské reflex, rýchlosť úder lopty

Pridať recenziu

Tsang Box Reflex, Rýchlosť Punč Loptu Fitness Bojová Rýchlosť Školenia Loptu Sily Hlavu, Oči Cvičenie MMA Cvičenie Zariadení

Doplňujúce údaje

Cena:€3.10

Kategória:top

SKU: w118

Recenzie: