funkcia:

1. Vták vaňou: Kúpanie je dobré pre vtáka zdravie. Môže to nie je len odstránenie prachu a parazitov z peria, ale tiež hydratujú pokožku a pomáhajú vtákov rozptýliť teplo.

2. Automatické sprchovacím kútom: dizajn kohútik vyžaduje inštaláciu 2 AA batérie (nie sú súčasťou) . Zapnite batérie prepínač automaticky prietok vody pomôcť vtáky kúpať.

3. Odolný materiál: non-jedovaté, bez chuti, ľahký a pevný, vták feeder obsahuje veľa malých hračka príslušenstvo, ktoré umožňuje vtákov zaujímavejšie vo vani.

4. Jednoduchá inštalácia a čisté.

5. Je vhodné na kúpanie všetky druhy vtákov a domáce zvieratá a vtákov, feeder môže byť použitý ako detské hračky. (Hračky nie je súčasťou balenia)

materiál: plast

Veľkosť: ako je znázornené

Farba: modrá, červená

Balenie: 1 KS

Poznámka: Niektoré chyby by sa nevyhnutne vyskytujú v ručné meranie. Nájdete konkrétny produkt.

Máme loď na celom svete, ak nie ste v prepravnej zoznam krajín, prosím, kontaktujte nás prvý. Poštovné a čas sa môžu líšiť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pre vás slúžiť.

Štítky: hra papagáj, klietky, vták feeder vonkajšie, feeder sliepky, vták nápoj, feeder, kúpeľňa batérie, klietka papagáj, papagáj hračka, vták feeder.

Pôvod CN(Pôvodu)
Materiál Plastové

Pridať recenziu

Vták Podávač Automatický Papagáj Vaňou Bazén Kohútik Papagáj Vaňa Sprcha Zásobník Vody Klietku Kúpeľňa Papagáj Hračky WF91

Doplňujúce údaje

Cena:€14.73

Kategória:top

SKU: w1221

Recenzie: