Vážený Zákazník

Všetky BDSM Sex Bondage Set sú 100% zbrusu nový, funkčný a starostlivo skontrolovať pred odoslaním von. Trváme na tom, na ktorej vám Vysoko Kvalitný produkt a najlepší zákaznícky servis. Objednať teraz s dôverou!

Funkcie

Materiál: Silikón/Koža Farba: Čierna/Červená/Ružová Tipy: BDSM Sex Bondage Set môže zvýšiť zábavné a emócie, pre páry. Najlepšie darčeky pre svojho milenca!

Č. NÁZOV PRODUKTU na svoj balíček!

S cieľom chrániť vaše súkromie, budeme pack balíka diskrétne. Č. NÁZOV PRODUKTU na svoj balíček! Zaručujeme, pošlite svoje produkty v bezpečnom stave.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky v lehote 3-5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Spätnú Väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležitá. Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: pes maska sex, loptu umlčať ústa, otvorené ústa loptu kolík 3, šedá úst kolík, veľké loptu gag sexuálnu hračku, , pohlavie psa žena, pohlavie ženy, gag, kolík do úst, gay otroctva sleepsack.

Položka Druh Hry Pre Dospelých
Nemravný Obrázok No
So Sexuálnym Podtextom No

Pridať recenziu

SMLOVE Otvorené Ústa O-tvarované Silikónové Úst Plug Sex Otroctva Dospelých Úst Loptu Kolík Sexy spodnú Bielizeň Horúce Erotické Hry, Sex Slave Hračky

Doplňujúce údaje

Cena:€6.92

Kategória:top

SKU: w1227

Recenzie: