Popis:

*1. Materiál: olejomaľba na plátne

*2. Vzor: tulipán

*3. Veľkosť(Cca): 35 x 45 cm

*4. Typ: frameless

Funkcie:

*1. Olej maliarske plátno je bohatá na farby, obrázky sú jasnejšie, a údaje, ktoré sú viac ideálny.

*2. Čistý dizajn a projekt môže byť pre mnoho rokov, bez toho, namáčanie a discoloring. Ideálny na výzdobu vašej obývačky alebo spálne.

*3. Prijať špeciálne lepidlo na upevnenie diamond pevne.

*4. Lepidlo je šetrné k životnému prostrediu a vysokou viskozitou. Tak dlho, ako diamant je prilepené správne, to nie je ľahké spadnúť.

*5. Počet magic cube kolo diamantov je dostatočné, nebojte sa o nedostatok diamanty.

Pokyny:

*1. Odstráňte priehľadnú fóliu od plátno (len trhať časť), perly v očíslované pakety korešpondovať s farbou graf na strane kreslenie, vybrať správne farby, korálky držať.

*2. Po všetkých diamond diely sú uchytené pomocou hrubšie knihy alebo lepenku stlačte povrchu diamanty, aby bolo silnejšie.

*3. Hotové. Poznámka: produkt sa môže mierne líšiť vo farbe a merania. Balenie Obsahuje: 1 x Plátno 1pack x Kamienkami 1 x Bodkované Pero 1 x Tra 1 x Lepidlo 8 x Zip-lock taška

Vlastnosti: *1. Olej maliarske plátno je bohatá na farby, obrázky sú ostrejšie, farby sú plnšie, a údaje, ktoré sú viac ideálny. *2.Čistý dizajn a projekt môže byť pre mnoho rokov, bez toho, namáčanie a insolating. Ideálny na výzdobu vašej obývačky alebo spálne. *3. Pomocou špeciálne lepidlo absorbovať diamond silne. *4. Lepidlo je šetrné k životnému prostrediu a vysokou viskozitou. Tak dlho, ako diamant je prilepené správne, to nie je ľahké spadnúť. *5. Počet magic cube kolo diamond je dostatočné, nebojte sa o nedostatok diamanty.

Štítky: diamant farby krajiny, kvetina tulipán, pictur, diamond umenie maska, av diamond obrazy, 5d diamon maľovanie, dramatický moderného maliarstva, diamant farby, číslo farby, liečebný ústav diamant maľovanie uil.

Médium Olej
Materiál Plátno
Rám No
Technics Ručne Maľované
Druh Olejovej Maľby
Tvar Horizontálne Obdĺžnik
Predmety Krajina
Formulár Jeden
Je To Inteligentné Zariadenie No
Pôvodný No
Číslo Modelu JJ2019608-PK1
Rám režim Frameless Zrkadlá
Podpora Base Plátno
Štýl Moderné

Pridať recenziu

5D Diamond Maľovanie Tulipán Farby podľa Čísel Frameless DIY Diamond Maľovanie, 13.7"x17.7"

Doplňujúce údaje

Cena:€6.87

Kategória:Home Decor

SKU: w1232

Recenzie: