Vysoká kvalita Paua Abalone Zakrivené Pásy pre Zvuk Gitár Otvor Rozetu

Materiál je Prirodzené, Nový Zéland abalone shell

Rozmery:

K1318-2 mm: vnútorný Priemer= 110 mm(4.33") Šírka= 2 mm(0.078") Hrúbka= 1,5 mm(0.059")

K1318-3 mm: vnútorný Priemer= 110 mm(4.33") Šírka= 3 mm(0.118") Hrúbka= 1,5 mm(0.059")

K1318-4 mm: vnútorný Priemer= 110 mm(4.33") Šírka= 4 mm(0.157") Hrúbka= 1,5 mm(0.059")

K1319-2 mm: vnútorný Priemer= 125 mm(4.92") Šírka= 2 mm(0.078") Hrúbka= 1,5 mm(0.059")

K1319-2 mm: vnútorný Priemer= 125 mm(4.92") Šírka= 3 mm (0.118") Hrúbka= 1,5 mm(0.059")

Prosím, overte rozmery starostlivo ! Ak nerozumiete, neváhajte a kontaktujte ma kedykoľvek!

16 Segmenty, aby jednu Rozetu (Cena je pre všetkých 16 segmenty)

Použiť veľké abalone shell vložkou rozetu, aby šaty až na Gitaru

Toto je laminované produkt a mali by byť inlayed tak, že minimálne brúsenie a škrabanie je potrebné. Viac brúsenie a škrabanie môže mať za následok menej sýte farby.

Prosím, uistite sa, že overte rozmery potvrdiť, že by sa zmestili vaše Gitaru pred vašu objednávku položka

soundhole rozetu pásy x 16

Platba musí byť doručená do 7 dní po ukončení aukcie, ktorý sa skončil. budeme posielať čo najskôr po zaplatení.

Dodávame do 2 pracovných dní . Väčšina našich položky sú dodávané prostredníctvom obyčajných ekonomiky Vzduchu zverejniť bez sledovania odkaz, ak chcete pridať sledovanie odkaz na balení, ďalších $4.00, bude potrebné pre lodnú dopravu. Prosím venujte veľkú pozornosť, aby sa tento termín ešte pred zakúpením.

Sedliak prijať kombinovať dopravu. Ak chcete, aby žiadosť o veľkoobchodnej ponuke, kontaktujte nás, prosím, potvrďte poplatky za doručenie prvý.

Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sa kupujúci ' s zodpovednosť. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

Budeme loď na adresu, ktorú ste zadali počas platobného procesu, skôr než váš PayPal doručovaciu adresu.

Toto je medzinárodná príspevok z Číny na celom Svete.Normálne dodacia lehota 10-20 dní Spojených Štátoch a vo veku 15-25 pracovných dní pre ostatné krajiny, prosím štedrý pochopiť, že.

Skontrolujte, či vaše objednávky ihneď po ich prijatí. Všetky nároky (poškodený, chýbajúci alebo zle položiek) musia byť podané do 7 dní od dátumu ich prijímať.

Chybné Poradie:

Ak objednávku, ktorú dostal od výrobcu chyby, prosím, napíšte nám fotky z chybného položku okamžite. Chceme vám poslať späť chybný dielec predtým, než sme sa loď, ktorú náhradu. Hneď ako obdržíme chybný dielec a kontrolovať ho, budeme sa dostať náhradu na jeho ceste k vám.

Poškodený v Tranzite:

Skontrolujte, či váš balík(y) predtým, než ste to prijať. Ak vidíte akékoľvek škody a/alebo dôkazy, manipulácie, na vonkajšom obale je POTREBNÉ uistiť sa, že dodávka človek robí záznam z tejto škody na doručení. Keď sa uistíte, že záznam o poškodení je o doručení, povedzte dodávky ovládač, že odmietnete prijať poškodený balík, potom kontaktujte nás ihneď. Hneď, ako sme potvrdiť našu dopravcu, uvidíme získať náhradu na jeho ceste k vám.

Chýba Objednávky:

Ak ste dostali čiastočnej objednávky, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky z čiastkových, aby ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

Nesprávne Objednávky:

Ak dostanete tovar, ktorý ste si neobjednali, ihneď nás kontaktujte. V tomto prípade, prosím, napíšte nám fotky položky, ktoré ste dostali. Hneď, ako potvrdzujeme naše prepravné dept., budeme si náhradu na jeho ceste k vám.

V slove, Ak máte akékoľvek problémy, prosím, kontaktujte nás prvý! budeme riešiť vaše problémy čo najskôr. Prosím neotvárajte sporu zľahka pred obráťte sa na nás, že to nevedie k vyriešeniu problému. Vďaka za pochopenie!

Vážime si všetkých obchodov s našimi zákazníkmi, ak ste spokojní s našimi položky a služby, prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu a nám dať 5 hviezdičiek skóre. Ak máte problémy, uistite sa, prosím, kontaktujte nás prvý a budeme sa snažiť vyriešiť problémy.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo problémy, neváhajte nás kontaktovať,Sme vám odpoveď vám do 24 hodín. Prosím, pozrite si naše podmienky a popisy starostlivo prečítajte si cenovú ponuku.

Štítky: bodka gitara, Vsadenie shell, abalon, abalon gitary, intarzia, string pásy, gitary, intarzia, krúžky shell vložkou, paua shell, akustické gitary, zvuk palice, klinec more.

Číslo Modelu 110 mm&Priemer 125 mm
Druh Zvuk Palice Vložkou
Názov Značky KAISH

Pridať recenziu

KAISH Gitara Rozetu Paua Abalone Shell Zakrivené Pásy Zvuk Gitár Otvor Vložkou 2 mm 3 mm 4 mm šírka

Doplňujúce údaje

Cena:€5.86

Kategória:Strunové Nástroje

SKU: w1233

Recenzie: