3 V 1 Dizajn - Tri svetelné režimy: Laserové, Led mesiac svetlo, Ultrafialové svetlo. 1. Super Dlhé Vzdialenosti - červený laser môže projekt viac ako 100 stôp (vo vnútri). S týmto mačka laserové svetlo, stačí sadnúť na gauč a komunikovať s mačkou bez beží tu a tam. 2. Rechargable & Charge Rýchlo & Obmedzeným USB Nabíjanie a to môže byť úplne nabitá na viac ako 1,5 hodiny. Potom to môže trvať viac ako týždeň od provokujúcej mačky. Môžete prepojiť všetky zariadenia s USB portom pre nabíjanie. 3. Bezpečný & Vysoký Jas Led lampa s dovezené dvojitým LED lampa, viac svetlé a bezpečnejšie ako normálne mačky laserové ukazovátko. Môžete dráždiť vašu mačku kedykoľvek, bez ohľadu na deň alebo noc. 4. Tiež dobrý darček pre vášho priateľa.

Štítky: laserové pero ukazovateľ, laserové pero riadok, modrý laser, laser usb, laserový ukazovateľ, modrý laserový ukazovateľ, kruh materiál, laser, laserové pero, usb, laserový ukazovateľ-uv.

Výstupný Výkon 1-5mW
Funkcie laserový ukazovateľ
Číslo Modelu JT4000
Druh Laserový Zameriavač

Pridať recenziu

Mini červené laserové ukazovátko USB nabíjateľné 3 v 1 nabíjateľná baterka, UV žiareniu, baterka Lazer pero Powerpoint multi-function lasery

Doplňujúce údaje

Cena:€3.75

Kategória:Lov

SKU: w1243

Recenzie: