Nové ZigBee Smart Rotačné Light Dimmer Prepínač Plán Časovač Jas Pamäti Inteligentného Života/Tuya APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Google Voice Asistentov centrom EÚ Vyžaduje

Podľa Moes

Hlavné Rysy: 1.Nové navrhnuté s otočným operácie na tlmené svetlo s nastaviteľným podporované;Jas funkcia pamäte pri vypnutie inteligentného života v inej koncepcie;Kompatibilné s rôznymi stmievateľné žiarivky ako 200W LED,CFL, 300W INC.Prosím, nainštalujte tento spínač v blízkosti elektrického poľa, kde nie je Čiara Drôtu.

2.A Tuya ZigBee Wireless Gateway Hub je potrebné pracovať s ZigBee dimmer prepínač,ako aj rôzne ZigBee inteligentných produktov, ktoré sa ukázali byť most a riadiace centrum pre inteligentné domy a hrá nezastupiteľnú úlohu pre všetky ZigBee produktov a realizuje celý inteligentné prepojenie vášho domu.Jednoducho pridať senzor do ZigBee hub po pridaní rozbočovač do Inteligentného Života/Tuya App.

3.Non-rušenie režim riadenia; umožňuje prepnúť na možné ovládať prostredníctvom Inteligentného Života APP, dotykové ovládanie a ovládanie hlasom; každý metódy kontroly funguje nezávisle; dosiahnuť multi-control, a to prostredníctvom pridruženia na ďalšie inteligentné spínače;Kompatibilné so Alexa a Google Domov pre hands-free hlasové ovládanie s 0%-100% stmievateľné; možno ovládať prostredníctvom Inteligentného Života/Tuya aplikácie kedykoľvek a kdekoľvek so špeciálnymi Tuya ZigBee 3.0 hub vyžaduje a je pripojený.

4.Mať plnú kontrolu nad pripojené spotrebiče s automatickým časovače, časové plány a časovač (1/5/30 minút, 1 hodina, atď.) s aplikáciou; zdieľať ovládanie s rodinou a priateľmi na pridaná pohodlie;Prispôsobiť osvetlenie klesať na s kliknutím Alexa dimmer prepínač pre vedenie vaše oči pred silným svetlom.

5.Neutrálny vodič je potrebné vo vašej prepínač políčok, aby sa správne fungovať; podporuje iba 2,4 GHz siete; zahŕňa plnú 2-ročná záruka a 60-dňová záruka vrátenia peňazí pre úplnú spokojnosť.

Špecifikácie:

Príkon:100-240V AC 50-60Hz

Stmievanie ovládanie:TRIAC Hrana Rezu

Induktívne zaťaženie(LED/CFL):220W Max

Odporová záťaž(žiarovkové svetlo):300W Max

Komunikácia:protokolu ZigBee/ 2.4 GHz

Kontrolný kanál:1 CH

Pohotovostný výkon:≤0,5 W

Pracovná teplota:-10℃-45℃

Pracovná vlhkosť:<90%

Tlačidlo život:50 krát

Gombík život:50 kruhy

Rozmer:86*86*53.5 mm

Štítky: prepínač tuya, prepínač zigbee, stmievače led wifi, zigbee zásuvky ce, led stmievač, imi spínač, stmievač, tuya stmievač plug, stmievač poschodí lampa, aqara, Stmievač.

Komunikácia Protokol ZigBee/ 2.4 GHz
pracovná teplota -10 Celzia -45 Celzia
Rozmer 86*86*53.5 mm
Stmievanie ovládanie TRIAC Hrana Rezu
Pohotovostný Režim Napájanie Menšia alebo rovná 0,5 w
Príkon 100-240V AC 50-60Hz
Odporová záťaž(žiarovkové svetlo) 300W Max
Názov Značky MOES
Prevádzková Vlhkosť Menej než 90%
Kontrolný kanál 1 CH
Tlačidlo Život 50 krát
Induktívne zaťaženie(LED/CFL) 220W max
Gombík Život 50K kruhy
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Nové ZigBee Smart Rotačné Light Dimmer Prepínač Jas Pamäti Inteligentného Života/Tuya APLIKÁCIU Diaľkové Ovládanie Práce s Alexa Google EÚ

Doplňujúce údaje

Cena:€24.27

SKU: w1259

Recenzie: