Prasknutiu Odolný Plochý Panelový Ohrievač

Prijaté počtom atómov uhlíka crystal panely, vykurovacie prvky, naše steny panel ohrievača je odolnejšie ako iné conventioanl ohrievače. Jeho povrch je vodotesné a odolné proti poškriabaniu.

AKO MOUNT INFRAČERVENÝ OHRIEVAČ NA STENU

Vyvŕtajte štyri otvory na stene. Kladivo plastové sadrokartónových kotvy do diery. Utiahnite skrutky do sadrokartónových kotvy. Zarovnajte otvory na kúrenie jednotky s skrutky. Užite si teplé zimné.

Wall Mount Ohrievač & Stenu Obrázok

Naše steny priestoru ohrievač vyžaruje infračervené lúče, ktoré sa zohreje tak priamo,ako aj distribúciu teplého vzduchu konvekciou.Poskytuje okamžité a okolitého prostredia teplo a môže dosiahnuť až 98% účinnosťou.

Tento priestor ohrievač panel môže byť tiež použitý ako stena umenie na vašej spálni alebo v obývacej izbe,ktorá môže pridať trochu farby do svojej izby. Ľahký. Nebude suchý vzduch. Žiadne pálenie, zápach. Žiadny prach. Žiadny hluk. Žiadne svetlo

Polovicu Vaše Náklady Na Vykurovanie

Naše elektrické panel ohrievač náklady približne o 6 centov za hodinu pôsobiť. To stojí oveľa menej ako iné typy ohrievačov pomocou 20 centov za hodinu. V teple svojej izby, bez vykurovania celého domu. Najúčinnejšie v 150 štvorcových. ft. izby.

Rýchle a Efektívne Pokojnej Kúrenie

3-druhý okamžité infračervené tepelné technológie. Poskytujú sálavého tepla a prúdenie tepla pre studené miesta.

Jednoduchá Obsluha & Odnímateľný Konektor

Ľahko pripevniť na akúkoľvek stenu so zapracovanými auta, a potom zapojte priamo do zásuvky a získať útulný. Odpojte zástrčku a použitie tejto izby ohrievača ako stena obrázok v teplom počasí.

Späť Izolačné Dosky

Žiadne teplo stratené do steny. Chrániť vaše stene za ohrievača panel. Nie známky na stenu.

UDRŽAŤ VAŠU RODINU

So zabudovaným termostatom, na stenu priestor kúrenie sa automaticky vypne, keď vnútorný komponent dosiahne určitú teplotu stupeň. Teplota povrchu nebude horieť ste pri dotyku. Nehorľavý. Ak sa použije v kúpeľni, prosím, chráňte ho z vody.

Štítky: ohrievač konvektor, infračervené panel ohrievačov, kľukovej skrine ohrievača, resanta infračervený ohrievač, konvektor, panel stenové kúrenie, infračervené infračervené kúrenie panel, prenosné priestor ohrievača, útulný nohy, infračervené panel ohrievačov ceny.

Inštalácia Voľne stojace
Elektrický Ohrievač Typ ohrievač konvektor
Použitie Obývacia Izba
Moc <800W
Názov Značky NoEnName_Null

Pridať recenziu

Elektrické Nástenné Priestor Plochý panelový ohrievač, 120V 500W Infračervené Sálavé Kúrenie pre Vnútorné Použitie, Ideálny pre 150 Sq Ft Izba, Energ

Doplňujúce údaje

Cena:€104.06

Kategória:top

SKU: w1283

Recenzie: