Obvodový Alarm Movols kamerový systém poskytuje viac inteligentnej ochrany (intelligent protection opatrenia.Môžete si vybrať jednu zo 16 kanálov ak chcete nastaviť upozornenie linky. Keď objekt prestávky v, systém automaticky nahrať a poslať vám správu s upozornením.

Objekt Starostlivosti Movols kamerový systém môže postarať o vaše cennosti. V jednej zo 16 kanálov, môžete nastaviť ochranný priestor pre položky, ktoré potrebujete.Keď sa presťahoval, zobrazí sa upozorňujúca správa a systém vám automaticky nahrať a uložiť.

Výborný Na Nočné Videnie Kamery

Nová generácia 18pcs SMD svetlá a infračervené žiarenie pre 24-hodinový ostražitosť,aood istotu, pokiaľ ide o predchádzanie bezpečnostným hrozbám.

IR cut bude zvýšenie kvality videa(trurer farbu a jasnejší obraz) ako deň a noc.

Detekcia pohybu —Nejchytřejší Spôsob Upozornenia

Keď je detekovaný pohyb v oblasti monitorovania,okamžité e-mail bude zaslané na váš email a telefón automaticky.Získajte všetko, čo informovaný ešte ste preč z domu. · Môžete vytvárať konkrétne na monitorovanie určitých oblastiach, ako chcete. · Môžete nastaviť na zníženie falošných poplachov. · Môžete skontrolovať prehrávanie kedykoľvek zistiť, čo sa stalo

Videnie na diaľku, Kedykoľvek a Kdekoľvek

Bez ohľadu na to, kde ste, môžete vzdialený prístup k bezpečnostnej kamery vidieť live streaming a zostať v spojení. Na diaľku pohľad kamery zadarmo cez Movols App na vašom mobilnom zariadení, zdarma Movols Klienta na vašom počítači webových prehliadačov (IE, Google Chrome Microsoft Okraj, Safari, Firefox, atď.).

Rozšírené H. 265 Kompresia Videa

DVR Súpravy Prijme pokročilé H. 265 video kompresia,znižuje 50% veľkosti súboru a udržať rovnakú kvalitu v porovnaní s H. 264 jeden.

Vhodné na Rôznych Miestach Dozor

Kamera je výborná prispôsobivosť umožňuje vykonávať bezchybne v interiéri/exteriéri.

Hybridné 5 in1 XVR

Movols penta-brid full HD rekordér integrované self-adaptívne režime pripojiť všetky typy fotoaparáty (Analógové,AHD,TVI,CVI a IPC),na základe tejto pokročilej technológie ,systém zaznamená 5MP video pre všetky fotoaparáty

Plug and Play

Všetky komponenty zahrnuté v SÚPRAVE,jeden krok sa pripravte na použitie

Štítky: 5mp fotoaparát, wifi, fotoaparát b ez p e, kamera cctv auta bezpečnostný systém, fotoaparát surveil, 16ch kamerový systém, black dohľadu fotoaparát kit, onvif poe, NBC, 5mp kamerový auta, tuya smart 1080p hd wifi ip kamera.

Počet Fotoaparát 12 Bezpečnostné Kamery
Horizontálne Rozlíšenie 5MP
Pôvod CN(Pôvodu)
DISKU Môžete kúpiť v obchode
SMDs Kamery 18/ks
Číslo Modelu MO-KIT-1562B
Dĺžka Kábla 18 m
Video Výstup VGA / HDMI
kompresia H. 265
Názov Značky Movols chrániť váš domov
xvr Kanálov 16CH
Rozlíšenie 5MP
Certifikácia PSE

Pridať recenziu

MOVOLS 5MP Dohľadu System16CH H. 265+ XVR 12PCS IR-CUT Domov Vonkajšie Nepremokavé CCTV Kamery P2P CCTV kamerový Súpravy

Doplňujúce údaje

Cena:€392.51

Kategória:Video Dohľad

SKU: w1302

Recenzie: