UGI UK Zásob Magnetické Káble, Nabíjačky Pre IOS Micro USB Typu C, USB C Kábel Pre Xiao Samsung Oneplus HTC Huawei OPPO VIVO Pixel

Package Zahrnuté:

Farba a Meter Ako vášho Výberu

Prečo si vybrať nás?

Spoločnosť výhodu: 1. Sme firma s modernými nápady integrovať Výskum a Vývoj, projektovanie, výroba a predaj. Máme vynikajúci dizajn tímy v Paríži, NewYork, HongKong a ShenZhen. Máme najmodernejšie vybavenie a výrobné linky, ktoré zahŕňajú prísny systém kontroly kvality, aby zabezpečili vysokú quelity produktu.. 2. Naše výrobky prešli UL prihlásený na certifikáciu v Spojených Štátoch, CSA certifikácie v Kanade. Máme alsolute dôveru, aby naša bezpečnosť produktu. 3. akceptujeme vrátenie bez stave do 100 dní. Ponúkame aj 3 roky záruka.

Značka Príbeh:

UGI® je veľmi inovatívny 3C produktu, značky, snaha o výborný produkt, skúsenosti a skúsenosti zákazníkov pre našich rešpektovať zákazníkov. Sme dobrá na počúvanie každý zákazník spätnú väzbu, neustále zlepšovanie našich produktov a služieb.

Štítky: kábel usb, cabl micro usb, htc desire 20, minút usb kábel, iphone chargin kábel, oem lightning kábel, nálepku uk, codo typ c, vysoké magnetické kábel, stick usb.

Farba
Dĺžka
Features4
Features3
Funkcie S LED Indikátor
Konektor B Micro Usb
Features2
Certifikácia CE
Konektor Na USB A
Názov Značky UGI
Function1
USB Typu
Maximálny Prúd 2.4 A
Pôvod CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

UGI UK Zásob Magnetické Káble USB Kábel Nabíjačka Pre IOS Micro USB Typu C, USB C Kábel Pre Xiao Samsung Oneplus HTC Nylon Pletená

Doplňujúce údaje

Cena:€3.82

SKU: w134

Recenzie: