DERNORD 25 MM Potrubie OD 1.5 Tri-Clamp, 304 Nerezovej Ocele Hygienické Ferrule 90 ° Koleno Potrubia Montáž Pre Homebrew

Špecifikácia:

(1) Materiál: 304 Nerezovej Ocele

(2) 50.5 mm Ferrule Veľkosti; Nosenie 1.5" Tri-Clamp

(3) Balík obsahuje: 1*SS304 Hygienické 90 Koleno

Ľudia, Ktorí Tento Názor aj Ako:

Doprava:

1. My len loď položka na konkrétne a potvrdené adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v nákupe zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď.

My len loď položka na konkrétne a potvrdené adresu uvedenú zákazníkom v objednávke. Ako budete platiť, prosím, uistite sa, že vaša adresa v nákupe zápasy adresu by ste chceli, aby sme loď

2. Položky bude odoslaný do 5 pracovných dní po prijatí platby (Okrem Víkendu a Sviatkov),

3. Poskytneme vám sledovacie číslo (kuriérskou číslo) pre vašu kontrolu, týmto spôsobom budete vedieť, proces svoj pozemok.

4. Vaše položky, sa známky podľa jeho hodnoty. NIE sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane, colné poplatky alebo colné odkladu. Kupujúci nemôže žiadosť o zrušenie aukcie, alebo žiadosť o vrátenie dane podľa tejto situácii. Prosím, informujte sa u svojho miestne daňové úrady PRED ponúkania cien. Avšak, väčšina našich položky môžu dosiahnuť, aby kupujúci bez akýchkoľvek daní.

Platby:

Akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

Záruka:

Ako sme sľúbili, ak nie je akékoľvek poškodenie alebo zničenie pri obdržaní vašej položky, ktoré budeme robiť odoslať nový alebo vrátenie peňazí, ako sa vám páči. Ale pred tým, musíme si s nami spolupracovať snímať fotografie, keď dostanete to potom nám poskytujú dôkazy. Plne dúfam, že sa vám môže pochopiť.

Spätná väzba:

1. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek vaše pohodlie.

2. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém, spätná Väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny feedback, tak to bude v našich silách vyriešiť problémy.

Štítky: dernord ohrievača, homebrew nehrdzavejúcej ocele, elektrické teleso, DERNORD, pre homebrew, pivo, pivo, , prvok tepla, súdok, tepelné teleso z nerezovej ocele, vtip tričko.

Pripojenie Príruby
Potrubie OD 25 mm
Druh Koleno
Materiál Z nehrdzavejúcej Ocele SUS304
Číslo Modelu ST1501117
Veľkosť 1.5''
Technics Odlievanie
Názov Značky DERNORD
vedúci kód KOLO

Pridať recenziu

DERNORD tri zvieracie 1.5 OD51MM * 25 MM Potrubia 304 Nerezovej Ocele Hygienické Ferrule 90 ° Koleno Potrubia Montáž Pre Homebrew

Doplňujúce údaje

Cena:€7.72

Kategória:top

SKU: w138

Recenzie: