1-1/2" 38mm strieborné fólie vytlačené grosgrain páse s nástrojmi quatrefoil marocký vzor hot predaj vytlačené páse s nástrojmi

Štýl : 1-1/2" 38mm fólie marocký vzor vytlačené grosgrain páse s nástrojmi

Materiál: 100% polyester 1-1/2" 38mm fólie marocký vzor vytlačené grosgrain páse s nástrojmi

Package: 10/25/50 metrov/veľa 1-1/2" 38mm fólie marocký vzor vytlačené grosgrain páse s nástrojmi

Veľkosť :

1-1/2" 38mm fólie marocký vzor vytlačené grosgrain páse s nástrojmi (1-1/2 " vytlačené stuha )

Použitie: ručne vyrobené DIY textílie materils vytlačené páse s nástrojmi, sušič na luky materils vytlačené páse s nástrojmi, zariadených mini top klobúky vytlačené páse s nástrojmi ,zdobiť dievčatá šaty vytlačené páse s nástrojmi,svadbu oslávili dekorácie vytlačené páse s nástrojmi,festival strany zdobené vytlačené páse s nástrojmi, Vianočné darčekové balenie a iné DIY doplnky, stuhy a pod.

O VLASTNÉ NÁVRHY:

Môžeme vlastné stuhy.Vlastné multi veľkosť grosgrain pásky,fólie tlač páse s nástrojmi, tlačené násobne viac elastické pás s nástrojmi,alebo vytlačené vaše vlastné návrhy a LOGO. Lacné MIN a najlepšiu cenu, ak si objednáte MIN pre svoje vlastné návrhy, bude exkluzívne,viac informácií, prosím, kontaktujte nás.

Delievery: Normálne objednávky bude odoslaný v rámci 1-3days po zaplatení príde.

Kontaktujte nás :Prosím, neváhajte a pošlite nám e-mail s akékoľvek otázky. Budeme sa snažiť odpovedať na všetky e-maily do jedného pracovného dňa.

Spätná väzba : Ak ste spokojní s našimi službami, Prosím zanechať pozitívnu spätnú väzbu na nás. Ak nie je niečo v poriadku, Prosím, neváhajte nás kontaktovať. Budeme sa snažiť poskytnúť 100% zákazníkom spokojní služby.

NOVÉ STUHY UPLOAD

Sme nahrať nové vzory pásku z času na čas, ak sa vám páči náš pásky, prosím, pridajte si našu predajňu do vašich obchodov zoznamu sa dostanete aktualizáciu našej novej pásky.

Ďakujem moc za vašu návštevu!!!

Štítky: fólie hot pečiatka, rakovina páse s nástrojmi pin, pás s nástrojmi vytlačené páse s nástrojmi, Grosgrain Páse S Nástrojmi, vytlačené stuhy luky, oot, 38mm grosgrain páse s nástrojmi, Pás s nástrojmi, 38mm nylonového popruhu, 38mm grosgrain tlač.

Šírka 1-1/2"
Štýl Jednu Tvár
Package 10/25/50 metrov/veľa 38mm strieborné fólie vytlačené grosgrain páse s nástrojmi
Typ Produktu Pásky
Veľkosť 38mm silver foil printed grosgrain ribbon
Materiál 100% Polyester
Textílie Typ Grosgrain
Číslo Modelu 1-1/2" 38mm strieborné fólie vytlačené grosgrain páse s nástrojmi
vzor GEOMETRICKÉ
Technics TLAČENÉ
farba 38mm strieborné fólie vytlačené grosgrain pás s nástrojmi ako pic

Pridať recenziu

1-1/2" 38mm strieborné fólie vytlačené grosgrain páse s nástrojmi quatre fólie marocký vzor hot predaj vytlačené páse s nástrojmi

Doplňujúce údaje

Cena:€4.94

SKU: w144113

Recenzie: