NOVÝ, Originálny RC-1175 Pre DENON Prijímač Prehrávač Diaľkové Ovládanie 30701011400AD Pre DRA-N5 AV-175 Fernbedienung testujeme to pred dodaním uistite sa, že je to práca perfektné! Obrázok

Zásielky: 1.Máme Loď Všetky Položky na celom Svete Do 36 hodín (s Výnimkou Dovolenku), Bude Vám Vybrať Jeden Z Nich Podľa Rôznych Krajín . Takže Ak Máte Osobitné Prepravné Požiadavky ,Prosím Povedzte Nám Pred Odoslaním . 2.Máme Loď Na Wengekuchyne.sk je zaoberať sa Iba .Prosím, Uistite Sa, Že Vaša Adresa V Wengekuchyne.sk Je Právo Dodaciu Adresu ! Po-predajný servis: na Všetky Veci Cez Prísne Skúšky Pred odoslaním .A zaručujeme vám, že je To Dobrá ,Prosím skontrolujte, či Balík nie Je V Dobrej Situácii, Keď sa Budete Podpis Ju . Po Máš Položky ,Ak Máte Akékoľvek Problémy S Tovarom , Prosím, Kontaktujte Nás Kedykoľvek Bez Váhania, Namiesto Otvoreného Sporu , odpovieme Vám najneskôr Do 12 Hodín ,A My Sa budeme Snažiť Pomôcť vám Vyriešiť Vaše Otázky alebo Problémy . Ak Sa Nemôžete Dostať Tovar V Lehote 50 Dní , Prosím, Dajte Nám Vedieť A My Vám Vrátime Všetky Vaše Platby . Naše Služby Účelom Je, Aby Každý Zákazník Mať Dobrý Zážitok Z Nakupovania . Spätná Väzba: Ak Ste Spokojní S Našimi Item & Service, Prosím, Dajte Nám Pozitívnu Spätnú Väzbu & 5 Star Recenziu, Ktorá Bude Obsahovať Priniesť Lepšie Rozvíjať Šancu Na Našom Obchode , A My Vám Ďakujem A Skúste Ťažšie Službu, Ktorú Lepšie . Ak Nie Ste Spokojní S Našimi Službami, Alebo Nejaké Iné Problémy , Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Odchodom Spätnú Väzbu & Otvoriť Sporu , Budeme Riešenie Problému Okamžite ! To Bude Veľmi Ocenil, Ak Máte Nejaké Dobré Návrhy .

Štítky: denon remote control, greddi, denon remote control originál, magicsee n5, denon rc, ham sdr, cd prehrávač laser nahradenie denon, denon pioneer av prijímače, marantz 7, ovládanie denon.

Bezdrôtová Komunikácia IR
Číslo Modelu RC-1175
Frekvencia 433 MHz
Kompatibilné s DRA-N5 AV-175
Package Áno
Podpora APLIKÁCIÍ No
Kanál 3
Názov Značky WFSMARTS
Pôvod CN(Pôvodu)
Použitie Audio / Video Prehrávačov

Pridať recenziu

NOVÝ, Originálny RC-1175 Pre DENON Prijímač Prehrávač Diaľkové Ovládanie 30701011400AD Pre DRA-N5 AV-175 Fernbedienung

Doplňujúce údaje

Cena:€10.15

SKU: w183857

Recenzie: