850ml 304#Nehrdzavejúcej Ocele Dlhý Úzky Náustok Coffee Pot Gooseneck Kanvica Strane Drip Kanvice Nalejte Kávu S vekom teplomer Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele,hus-krku zakrivené káva a čaj kanvica,umožňuje presné ovládanie počas odlievania.Povrch je potravinársky Teflón sprej procesu, ako aj vákuové pokovovanie procesu.Bezpečnosť a ochranu životného prostredia, Tento kávovar má dva modely, s teplomer alebo bez teplomeru. S teplomerom, môžete presne kontrolu teploty pri varení kávy. Pomalé a presné vodných tokov výťažky najviac aróma pri varení kávy alebo čaju Jedinečný hus krku náustok je ideálny pre presne naliatí horúcej vody na ručné pour-cez kávy systémov. Široko používaný v kaviarni,západné reštaurácia,bar,domov atď.Oblek na kávu,čaj,moka,espresso,mlieko atd. Farba:ako na obrázku Materiál: 304# nerezová oceľ+drevo rukoväť kapacita:850ml Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby sa /- 1-3 cm.

Štítky: kávovar vody, káva kettl, zostatok timemore, kaviareň, seeed, gooseneck, kona francúzsky stlačte kávovar, kávový filter, káva dripper, osoba elektrický hrniec.

Materiál Z Nehrdzavejúcej Ocele
Coffee Pot Typ Moka Hrnce

Pridať recenziu

850ml 304#Nehrdzavejúcej Ocele Dlhý Úzky Náustok Coffee Pot Gooseneck Kanvica Strane Drip Kanvice Nalejte Kávu S vekom thermomete

Doplňujúce údaje

Cena:€24.10

Kategória:top

SKU: w225

Recenzie: