YT HOBBY Reálnom Kožené OWB Vykonávať Dva Slot Palacinka Palec Break Ručné Pištole Zbrane Gun Puzdro Puzdro

★ YT HOBBY ROZDIEL; YT Hobby Pištole a Revolvery sú navrhnuté pre optimálny výkon, maximálny komfort a bezpečnosť. Je to pohodlné, odolné, ľahké a bezpečné kožené puzdro, ktoré môžete nosiť celý deň. Je vyrobená zo 100% hovädzie kože s semiš-linajkované interiér koža, vystužené a krásne šitie v každej fáze opatrne.

★ SUPER KVALITA A RUČNE; je vyrobená pomocou našich kvalifikovaných remeselníkov pomocou úplné zrna prvej triedy kvality rastlinné kože, ktorá je najviac vhodný pre pištole a revolvery. Minimálne kožený materiál, hrúbka 3mm.

★ MAXIMÁLNEJ KOMPATIBILITE; ponúkame vám nezvyčajný puzdro na zbraň, závesu určený pre vašu zbraň, kompatibilné a chrániť vaše zbraň.

★ BEZPEČNOSŤ A OCHRANU; ručne tvarované vonkajšie poskytuje vynikajúcu uchovávania, maximálnu spoľahlivosť a dlhú životnosť. Chceme, aby váš závesu byť rovnako cenné ako zbraň. Nebudú riskovať svoju zbraň s syntetické a plastové rukávy. Pocit pohodlia pleti s pištoľou. Bezpečné zbraň s YT Hobby.

★ FUNKCIE; má štruktúry vhodné pre rýchle čerpať. Ručne tvarovaná pre perfektné fit. Barel ústa otvoriť. Uchovávanie popruh pomáha držať zbraň bezpečne na mieste. Zahŕňa spúšť úplne.

Štítky: zbraň orbeez, sinairsoft vojenskej taktickej, recurva kože, glock 34 závesu, zbraň model, Gun Puzdro, guľomet zbraň real, puzdro, pištoľ real, pištole real.

Materiál Cowhide
Názov Značky YT Hobby

Pridať recenziu

YT HOBBY HS 9 Reálnom Kožené OWB Vykonávať Dva Slot Palacinka Palec Break Ručné Pištole Zbrane Gun Puzdro Puzdro

Doplňujúce údaje

Cena:€22.43

Kategória:Lov

SKU: w272

Recenzie: