Titán Príbor Nastaviť Extra Silný, Ultra Ľahký 3/4/5 Kus nôž, vidlička, lyžica prútika kefa kuchynský nástroj príslušenstvo príbory Vysoká Kvalita a Ľahké Nastavenie: Tiartisan 3-Dielna,4-dielna,5-dielny Príbor, sady sú veľmi Robustný, Ľahký a ľahko ovládateľný. Pomôcka Príbor Nastaviť Špecifikácia:dostanete Titánu, Nôž, Vidlička, Lyžica Prútika Slama v tejto Cestovné potreby nastaviť. Nôž je 7.3"/18.5 cm, vidlica je 6.3"/16 cm, lyžica je 6,5"/16.5 cm, slamy is19.5cm,Otvárače is23cm v dĺžke. To tiež BEZPLATNÉ štetec a príbor spojenie krúžok. Sú Plné Matné. Tieto sú 100% FDA Food Grade Príbor Nastaviť Titán (Ti).Tieto príbory vodotesné puzdro uchovávajte ich bezpečné a ďaleko od vody, prachu a znečistenia, sú odolné voči Kyseliny & Alkalických a Nikdy Hrdzu a posledný naozaj veľmi dlho. Zdravé a šetrné k životnému prostrediu : Tieto vonkajšie riadu sú Korózii & Vysokým teplotám. Sú opakované použitie riadu a môže sa umývať v umývačke riadu , tieto šetrné k životnému Prostrediu sada nie sú toxické non-alergénne, bez zápachu & flavorless. Ideálny riad pre vonkajšie a vnútorné vybavenie kuchyne : Tieto nôž, vidlička, lyžica prútika slamy Príbor nastaviť sú dobré pre kempovanie, cestovanie a každodenné použitie , ako sa dodáva s nepremokavé šnúrkou taška, ktorá uľahčuje vykonávať počas vonkajších aktivít, Pracovať alebo dokonca na Piknik s rodinou. Môžete ich používať doma alebo nosiť ich, nech sa vám páči.

Štítky: Dezert vidlica, tiartisan titanium, zomrie veľa, dvere lyžice, príbor z nehrdzavejúcej ocele, kávovú lyžičku, príbory držiteľ psa, taj, ul lyžica set, platňa sada riadu.

Položka nôž, vidlička, lyžica otvárače
Štýl Tradičná Čínština
Materiál Kov
Vzor Typ scénické
Riadu Typ Sady Riadu
Technika Mráz
Kovové Typ Titán
farba STRIEBRO
Výroba Lyžica/Vidlička/Nôž/Prútika Auta
Funkcia Skladom
Počet Používateľov 6
Názov Značky Tiartisan
Číslo Modelu príbor nastaviť

Pridať recenziu

Titán Príbor Nastaviť Extra Silný, Ultra Ľahký 3/4/5 Kus nôž, vidlička, lyžica prútika kefa kuchynský nástroj príslušenstvo príbory

Doplňujúce údaje

Cena:€11.61

Kategória:top

SKU: w347

Recenzie: