Funkcie:

1.Dobre kvalita: Používajte dobre kvality ABS materiálu, je odolné na vonkajšie použitie a dlhodobé používanie. 2.PIR pohybový senzor: citlivá, PIR senzor svetla dokáže detekovať pohyb ľudí od 3 do 5 metrov. To bude automaticky ovládať svetlo, zapnutie a vypnutie. 3.IP65 vodeodolný: Solárne Svetlo je vyrobené z ABS a IP65 Vode-odolný materiál. Môže pracovať v rôznych druhoch počasia, ako je dážď, sneh ang hmla. 4.Dlhá pracovná doba: Ak úplne dobije batériu na viac ako 8 hodín priameho slnečného žiarenia, to bude mať osvetlenie viac ako 8 hodín 5.Poháňaný slnečnou energiou: solárny panel je v hornej časti lampy. To bude automaticky ukladať elektrickú energiu počas dňa. Prosím, nainštalujte produkt za priameho svitu miesto. Toto Vonkajšie Slnečné Svetlo je bezdrôtový. Môžete ho nainštalovať na stenu 6.Super jasné: je to Oveľa intenzívnejšie ako iné svetlá. Každý solar-powered cesta svetla má vynikajúce-bright eye-ochranné, bez blikania a bez žiarenia, biele LED svetlá pre osvetlenie. Je ľahké nainštalovať na strome sklo, kov.

Špecifikácie

Vstupné Napätie: 5.5 V Celkový príkon:20W Žiarovka typ:LED Svetelný zdroj: Solárne Svetlo LED množstvo: 100ks LED Svetlo, farba: Biela Zdroj: 1* 3,7 V 1200mAH lítiová batéria Nabíjanie hodín: 8hrs Pracovná doba: viac ako 8hrs Ovládacie režimy: Svetlo/ PIR Vysoký svetelný oneskorenie: 20-25s Snímač uhol:120° Senzor vzdialenosti:3-5m Ochrana stupňa: IP65 Materiál: ABS Položka farba: Čierna Lampa veľkosť: 125*88*47mm/4.9*3.5*1.9 v (Dĺžka * Šírka * Výška)

Balík Obsahuje

1/2/4 * LED Solárne Svetlo 1/2/4 * Rozšírenie Rúry 1/2/4 * Skrutka 1/2/4 * Užívateľský Manuál

Štítky: senzor svetla zásuvky, obrázok nástenné svietidlá, solárne osvetlenie, solárne lampy, pir snímač pohybu modul 220v, nožnicový, solárny snímač nástenné svetlo sl, boruit úradný, led solárne svetlo pir snímač pohybu rotable, exteriérová led, vnútorné zariadenia polica.

Je Stmievateľné No
Je Žiarovky Zahrnuté Áno
Zdroj Svetla LED Žiarovky
funkcia 6 Solárne Lampy,Solárne Lampy Vonkajšie
Funkcie PIR Snímač Pohybu
Certifikácia ROHS
Názov Značky boruit
Napätie 6V
Záruka 1 Rok
Štýl Moderné
Funkcia 4 Solárne Lampy Vonkajšie,Solárne Svetlá
Materiál Telesa ABS
Funkcia 10 Záhradné Solárne Svetlo,Slnečné Svetlo Záhrada
Veľkosť 5M
Číslo Modelu EBW0540
Funkcia 9 Solárne Plameňa Horáka,LED Solárne Svetlo
Funkcia 1 Slnečné Svetlo,Slnečné Svetlo Vonku
Pôvod CN(Pôvodu)
funkcia 7 vonkajšie slnečné garland
Solárne Typ Lítiová Batéria
Úroveň Ochrany IP65
Použitie Tiesňové
Základný Typ Klin
funkcia 8 vonkajšie LED solárne svetlo
funkcia 3 Solárne LED Svetlo, Vonkajšie,LED Solárne
funkcie 5 LED Solárne Svetlo, Vonkajšie,Solárne LED
Funkcia 2 Solárne Záhradné Svetlo,Slnečná,Slnečná Lampa
Zdroj Napájania Solárne

Pridať recenziu

BORUiT 100 Led Vonkajšie Solárne Lampy PIR Snímač Slnečného Svetla Nepremokavé Nástenné svietidlo Solárny Slnečného svetla, Záhradné Dekorácie

Doplňujúce údaje

Cena:€9.78

Kategória:top

SKU: w418

Recenzie: