Telefón, Notebook Klip Notebook Strane Mount Dual Obrazovky Mount Strane mount klip-na Monitore pre Laptop a Monitorovať

Odrážky: 1、Inovovaný Notebook Držiaka Telefónu: notebook strane mount smartphone držiak je vhodný pre laptop alebo desktop monitory. Notebook strane montáž držiaka telefónu je vhodné pre všetky druhy ploché počítačové monitory, mobilné telefóny stáť, zatiaľ čo nabíjanie a tešiť sa z dvoch obrazoviek súčasne.

2、Jednoduchá Inštalácia: Na mobilný telefón majiteľa počítača, monitora je magneticky navrhnutý, ktoré môžu pevne pritiahnuť mobilný telefón vedľa prenosného počítača alebo monitora. Notebook strane montáž držiaka telefónu je jednoduchý na inštaláciu, prepravu a použitie. Ochranné huba je pripojený na magnetický povrch účinne chrániť zariadenia.

3、Vhodné Vykonávať: malý, robustný, ľahký tvar dual-mount strane mount klipy robí rozšírenie stojan ľahké dostať v taške pri cestovaní, analytikmi, a iné úlohy.

4、Magnetické Notebook Pripojit: notebook strane montáž držiaka telefónu sú magnetické notebook mount, ktorý je vhodný pre iPhone a Android telefónoch.

5、Multi-Displej: Toto magnetické bočné mount klip môžete upnúť tablet, alebo mobilnom telefóne, získať multi-obrazovky prácu s počítačom, rozšíriť obrazovke, ktorá môže zlepšiť vašu efektivity práce, a je ideálny pre vykonanie multi-tasking operácie doma, v kancelárii, alebo na cestách.

Funkcie: Valcový magnet a non-slip bavlny sú stabilné a nie je voľná.

Magnetické monitor mount nemá brániť obrazovke počítača.

Ergonomický dizajn držiaka telefónu na monitore počítača, golden ratio pozorovací uhol znižuje krčnej chrbtice únava a účinne zlepšuje office efektívnosti.

Je to pohodlné a efektívne pouţívať rozširujúcu držiak pre úrad práce. Počítač a mobilný telefón pracujú na rovnakej obrazovke viac pohodlné a efektívne.

Notebook, displej namontujte flexibilné smer, flexibilné kontrakcie, každý pohodlné uhol je vhodný pre vás, flexibilné pre rôzne smery.

Kompaktný a nezaberá priestor, pevne postupujte podľa počítač, kompaktný a pochopiť priestore a pochopiť.

Hliníkové zliatiny materiálu, matný vrstva proces, úplnej štruktúre. Kovové hriadeľ je ľahko otočiť.

Opakovane použiteľné lepidlo.

Špecifikácie(o):

Typ: Prenosný rozšírenie držiak

Materiál: Hliníková zliatina

Možné varianty: všetky bežné prenosné počítače a tablety

farba: sliver

Netto hmotnosť: 43 g

Brutto hmotnosť: 53 g

Veľkosť: 12*3*0.5 cm/4.72*1.18*0.20 v

Balenie Zoznam:

Notebook Strane Mount * 1

Štítky: pre monitor, polička, podpora stenu, závod na stenu, drevo počítač, monitor stojan, stojan na dvoch monitoroch, monitor polica, deti podstavec, dual notebook, monitor, dual monitor, tv stojan monitora.

Platné Priestor Obývacia Izba
Funkcia Eco-Priateľský
Č. z Stupne Dvojité
Použitie Iné
Funkcie 2 Side Mount Držiak Telefónu
Číslo Modelu Notebook Strane Mount
Materiál Iné
Veľkosť S
Druh Skladovanie Držiteľov & Stojany
Funkcie 4 Telefón Držiak Pripojí Držiteľ
Funkcie 3 Strane Telefónu Klip Stojan Pre Multi Screen
Typ Inštalácie Na Stenu Typ
Klasifikácia Skladací Stojan
Funkcie 1 Side Mount Klip Pre Druhý Monitor

Pridať recenziu

Side Mount Klip Pre Druhý Monitor Strane Mount Držiak Telefónu Pripája Držiak Obrazovky Strane Telefónu Klip Stojan Pre Multi Screen Podporu

Doplňujúce údaje

Cena:€3.49

SKU: w48

Recenzie: