O DDJ značky (pre dospelých, mládež, seniorov alebo ovládače)

DDJ zahŕňa periférne produkty, ako napríklad kostné vedenie slúchadlá, slúchadlá, a audio. Takmer všetky naše Bluetooth headsety môžu byť použité v rôznych zariadení, ako sú mobilné telefóny, počítače, tablety, počítače, autá a Televízory. Tak dlho, ako to má Bluetooth, môže byť použitý.

Bezpečnostné opatrenia

1. Základný nie je vodotesný, prosím, nedotýkajte vody. 2. Nepoužívajte headset, keď plávanie v rieke alebo oceán. 3. Headset nie je možné pripojiť k smartphone prostredníctvom Bluetooth, používajte, prosím, miestneho hrať hudba. 4. Keď používate headset vo verejnom, alebo súkromnom plávanie zariadenia, prosím, postupujte podľa príslušných predpisov prevádzkarne. 5. Toto slúchadlo je vhodný pre pitnej vody, vody v bazénoch, ťuknite na položku vode a potu. Kvapaliny iné ako uvedené nie sú uplatniteľné. 6. Vyhnite sa prehrávania hudby pri vysokej hlasitosti. Dlhodobé prehrávania môže ovplyvniť váš sluch.

Aké sú kostné vedenie slúchadlá?

Väčšina zvuky počujeme sú zvukové vlny, ktoré prechádzajú cez vzduchu na dosiahnutie tympanic membrány, a potom zvukové vlny spôsobiť tympanic membrána na vibrovanie na prenos zvuku do ucha. Druhý spôsob je, že zvukové vlny sú prenášané priamo do vnútorného ucha cez lebku vibrácie bez prechodu cez tympanic membrány. Je to tiež spôsob, ako pre ľudí, počuť ich vlastné hlasy. Tento spôsob zvukový prenos je kostné vedenie. Keď sme jesť sušienky, môžeme počuť zvuk krakovania sušienky, pretože vibrácie prenášané na naše vnútorné uši cez naše zuby a lebku. Keď sme jesť, piť alebo poškriabaniu našich hláv, môžeme počuť zvuk kostné vedenie.

Štítky: bem bluetooth slúchadlá, vodotesný prehrávač, bluetooth earpiec, Bluetooth, cowin, bazén plávať, ddj sb3, fones sem fio, earphon, asmr mic.

Impedancia Rozsah až 32 Ω
Štýl Neckband
Názov Značky ddj
Aktívne Tlmenie Hluku-Zrušenie Áno
Ovládacie Tlačidlo Áno
Komunikácia Bezdrôtové
Zoznam Balíkov Nabíjací Kábel
Podpora APLIKÁCIÍ No
Pôvod CN(Pôvodu)
Bezdrôtové Typ Bluetooth
Citlivosť 38dB
Certifikácia FCC
Nabíjanie Metóda Kábel
Konektor Typu Riadok Druh
Bluetooth Verzia 4.2
Funkcie Aktívne Noice Zrušenie
Je bezdrôtové Áno
S Mikrofónom Áno
Vocalism Princíp Kostné Vedenie
Kodeky AAC
Frekvenčný Rozsah 20 - 20000Hz
Číslo Modelu B20
Ovládanie Hlasitosti Áno
Nepremokavé Áno
Konektory USB

Pridať recenziu

Bezdrôtový Bluetooth Plávanie Slúchadlá IPX8 Vodotesné Triedy Kostné Vedenie Slúchadlá Profesionálny Fitness Šport Vhodný Pre Všetky

Doplňujúce údaje

Cena:€38.11

SKU: w671

Recenzie: