Všetky naše obrazy sú high definition verziu , prosím, neváhajte a kontaktujte sa s nami, či tam je nejaký problém s kvalitou , položka nie je prijaté, atď., Odoslať a vrátenie sú všetky svoje možnosti. Prosím, nenechávajte negatívna spätná väzba pred kontakt. Môžeme prijať na vlastné akejkoľvek veľkosti alebo obrázky, ako drop shipping, wholesales, OEM, atď,môžete nás kontaktovať prostredníctvom správy. Položky budú odoslané prostredníctvom Wengekuchyne.sk Štandardná Doprava alebo Čína Príspevok Registrované Air Mail. Ak chcete byť rýchlejšie, prosím, Kontaktujte Ma pre DHL(3-10 dní). Očakávané dodanie dňa budú ovplyvnené vlastné, počasie, Aj tento balík môže oneskorenia, keď v niektorých dôležité festival , niekedy to môže trvať trochu dlhšie, aby sa dostane balíček, Tak Prosím kontaktujte nás, ak sa nemôžete dostať položka viac ako 30 dní.

Štítky: umenie surfovať, nálepku surfovať, umenie plagáty surfovať, vintage surf plagáty, retro plagáty surfer, dekor surf, havajská mužov pláže, dekor surfovať, modelovanie mužov pláže, izba plagáty surfovať.

Rám No
Predmety Krajina
Materiál Plátno
Podpora Base Plátno
Číslo Modelu Maliarske Plátno
Wall Art Print Home Decor
Dekorácie Plagáty A Výtlačky
Štýl maľby na steny v obývacej izbe
Maľovanie & Kaligrafie Maliarske Plátno
Umelecký Štýl 20170809910-co
Formulár Jeden
Druh Plátno Potlače
Pôvodný No
Tvar Vertikálne Obdĺžnik
Scéna Obrazov Na Stenu Pre Deti Izba
Médium Nepremokavé Atrament
Názov Značky FAREBNÉ CHLAPEC
Nordic Plagát Jeden
Package Valcované V Tube
Technics Sprej Na Maľovanie
Rám režim Bez rámu

Pridať recenziu

Vintage Budovy Surfovať Muž Pláž Les Wall Art Plátno Na Maľovanie Nordic Plagáty A Potlačou Obrazov Na Stenu Pre Obývacia Izba Dekor

Doplňujúce údaje

Cena:€2.90

Kategória:Home Decor

SKU: w74672

Recenzie: