Podrobnosti:

• Materiál - drevo

• Veľkosť - Priemer: 3.2x1.8 palcov o 8x4.5cm

• Magnet je v cene.

S vyrytým toto príslovie alebo vlastné, Nevesta & Koniarov meno, priezvisko a Dátum a list v minulom meno, ak je požadované. Prosím, dajte informácie, ktoré nechcete na ne v poznámkach oblasť, keď ste vyskúšať.

●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●✿ Ako Objednať ✿●▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬●

**Uveďte prosím nasledujúce údaje pre každý magnet v Poznámky Ak Predávajúci pri pokladni:**

1. Vyberte si množstvo chcete pri objednávaní

2.Mená ALEBO DÁTUM ALEBO krátky text

Ak neviete, ako opustiť správy v predávajúcemu poznámka: môžete zadať objednávku priamo a po úhrade, posielať správy priamo na nás.

Neváhajte a dajte mi vedieť, ak kupujete vo zväzkoch ako poskytujeme množstevné zľavy. Drahý priateľ, všetko je na sklade.Ak sa vám páči, môžete zadať objednávku priamo.Pri objednávaní, pls opustiť text vrátane farbu, ktorú chcete v predávajúcemu poznámku alebo správu nám po objednaní.Ak máte akékoľvek otázky, pls, neváhajte nás kontaktovať.Máme vlastné oblečenie factory.Môžeme vlastné iných jazykoch namiesto anglického ak sa vám páči.Ak potrebujete prispôsobiť oblečenie, alebo logo.Pls neváhajte nás kontaktovať na on-line chat alebo správy nám.Odpovieme vám čo najskôr.

Môj priateľ,všetko je v sklade, takže si môžete objednať čokoľvek sa vám páči priamo. Keď vidíme, vašu objednávku vám zašleme tovar na vás čoskoro.Vďaka:) Ak máte akékoľvek otázky,pls neváhajte kontaktovať e-mailom.

Vitajte v našom obchode nájdete viac nádherný položky:)

Štítky: dátum pečiatka, som christen, osobné svadobný dar magnet, frigerator svadobné magnet darček, osobné drevené magnety, krst prospech, železné guľôčky, farebné magnety, farebné magnety farebné magnety, narodeniny karty, rám stojana dreva.

Číslo Modelu F17
Názov Značky PARARTDIY
Príležitosti Ukončenie štúdia
vzor List
Materiál Drevo;Drevené

Pridať recenziu

Osobné Medveď rustikálny Svadobné drevené Uložiť Dátum Magnety zapojenie party láskavosti spoločnosti darčeky pozvanie vložky

Doplňujúce údaje

Cena:€14.77

Kategória:Event & Party

SKU: w845

Recenzie: