Prosím, Uistite Sa, že fotografovanie Integer Viacerých 6, Napríklad, 30/36/42 ......... Existuje 6 Modelov v Spolu (Bez Opakovania), Ktoré Nemôžu Byť Uvedené.

Hmotnosť Jedného Automobilu Je o 8.73 G.

Box 1512 Ks, Okno Rozchod 42.5*42.5*45 CM, Hmotnosť Brutto 14.5 kg.

Vitajte Kúpiť Kolokačných 【 Mapa] vyzýva a 【 semafory] vyzýva

1. Ponuky na Stránke Je Ex-výrobnú Cenu, s Výnimkou Nákladnej dopravy a Všetky Ostatné Výdavky. 5 Boxy vám Bude Zaslané na Chenghai Regionálnej Nákladnej Stanice Bezplatne, a Všetky Platby Budú Vyplácané v RMB (Jednotka: Yuan).

2. Ak Potrebujete Držať Známky Poplatok Packging Box Alebo Máte Iné Špeciálne Požiadavky (Non-Pôvodné Balenie), Prosím, Vysvetliť, Zákaznícky Servis Sestra Vopred.

3. Prispôsobené Produkty Potrebné Zaplatiť Depozit Prvý, Vyrovnanie Platby a Zaplatiť Nákladnej pred Dodaním.

1. Vypočítať Prepravné Podľa Kupujúceho Prijímanie Adresu, Objem, Hmotnosť, Počet Boxov, Logistické Spoločnosti a Iné Faktory Jednej Dodávke.

2. Kupujúci Môže Určiť Logistických Spoločností v Chenghai a Poskytnúť Kontaktné Informácie Logistických Spoločností.

1. Ak Kupujúci Známky za Tovar, Prosím, Skontrolujte Tovar Starostlivo Pred Personál Logistická Spoločnosť. Ak Vonkajší obal Sa zistí, Silne Deformované, Poškodené, a Tesniaca Páska Je Rozbité a Tesniacich Pások Je Neúplná, ak Sú Zjavné Známky Je Otvorený Odizolovanie, Prosím, Skontrolujte, Skrývka osobne. Ak Akákoľvek Chyba Sa vyskytuje, Vám Musí Rokovať s Logistická Spoločnosť Riešiť Odškodnenie Osoby. Ak To Nemôže Byť Vyriešené, Prosím, Prihláste sa pre Tovar po Prvé, kontaktujte Nás Pred Logistická Spoločnosť Personálu na Vyjednávanie; v opačnom prípade Bude Tovar Prijatý bez Námietky po Podpise.

1. V Zásade Nechceme Akceptovať Vráti. Ak Výrobky, ktoré Majú Problémy s Kvalitou, Môžu Byť Vymieňané prostredníctvom Rokovaní, ale Logistické Náklady s tým Vzniknuté hradí Kupujúci. Musíme Informovať Náš Služby Zákazníkom Sestra pred Odoslaním Chybné Výrobky Späť, tak, Že Zákaznícky Servis Sestra sa Môže Zaregistrovať a Sledovať v Čase!!! (Ak Kvality Výrobku Problém Je Potvrdená Kupujúcim a Predávajúcim, Môže Byť Vrátená. Kupujúci a Predávajúci je Povinný Znášať Náklady na Zaslanie Tovaru, Respektíve; Ak je Tovar Možné Použiť Bežne po vyučovaní a Upravené Predávajúcim, a Ak Nie Je Kvalita Výrobkov Problém, Veľkoobchod Nie Je Dovolené Vrátiť Tovar. Návrat Jeden Produkt Dropshipping Sa Odpočíta od Prepravné Náklady, ktoré zasiela Predávajúci a Kupujúci nesie Náklady na Dopravu. a Náhrady Podľa Produktu predajná Cena * 0.8. Ak sa na Vrátený Výrobok Je Poškodený, Vráťte Nie Je Povolené.)

2. Vzhľadom na Špecifickosť Hračka Produkty, Nemôže Byť v Porovnaní s domácimi Elektrospotrebičmi a Elektronické Výrobky. Hračka Spracovanie Nie Je tak Jemné, ako je Elektronické Výrobky, ale To Nemá Vplyv na hry Detí.

3. Tieto Podmienky Nemôžu Byť Vrátené: vrátenej Obal Je Poškodený Alebo Neúplný, Príslušenstvo Výrobku Alebo Príbuzné Materiály Nie Sú Jednotné, Neautorizované Opravy Alebo Modifikácie, Nie Používajú Alebo Skladujú v obvyklým Spôsobom, a to tovar za po-Predajný Servis Obdobie.

4. Ak je to Potrebné, Náhradné Diely Výrobok Sa Poskytuje Kupujúcemu Náhradu Bez Vyššia ako obstarávacia Cena.

1. Naše Výrobky sa Predávajú, Sú Prísne Kontrolovaná Kvalita Inšpektorov na Zabezpečenie Kvality Produktov. Avšak, v Dôsledku Rôznych Neistý Faktory, Naša Spoločnosť Môže Zaručiť Len, Že 97%-98% Výrobkov sa Bez Problémov po Príchode, 2%-3% Je Oslobodené.

2. Tovar Odoslaný Našej Spoločnosti Sú Úplne Nové. pred doručením vás Budeme Zabezpečiť, Že Výrobky Sú Balenia Zvuk a Upratané a Vonkajší obal Je Pevná. Avšak, počas prepravného Procesu Výrobkov, Najmä v Niektorých diaľkových Mestách, Niektoré Výrobky Môžu Byť Poškodený pri Preprave (Napríklad Niektoré Produkty Sú Mierne Poškriabaný v Dôsledku Kolízie, Napríklad, Niektoré Farebné Krabice Zabalené, Farba Boxov Sú Mierne Deformované, Atď.). Doprava Je doplnený Tretej Strany, Logistickej Spoločnosti, Ktorá Je mimo Našej Kontroly. Nebudeme Niesť Zodpovednosť za Škody Spôsobené pri Doprave. Doprava Čas Je Ovplyvnená Mnohými Faktormi, ako sú Počasie, Vozidlo Usporiadanie, Dopravné Podmienky, Atď., a Nie Je Použité ako Dôvod pre Vrátenie Tovaru.

3. Naše Hračky Majú Dobrú Kvalitu a Nízku Cenu, a Sú dobré Ceny. HRAČKA Výrobky Nie Sú Elektronické Výrobky, a Prevedenie, Nie Je tak Jemné, ako je Elektronické Výrobky.

Štítky: 164 auto, veľké parkovisko, pixel xl 128 gb, diecast, auto miniatúrne toyota, hračku kamión, tiguan model, vaginálne vajíčko s diaľkovým ovládaním, puzzle auto železničnej, auto mini hračka.

Funkcia Žehlička Zliatiny, Pobrežie
Autorizovaný Privátne Značky No
Položka 688A-01
Materiál ZLIATINY
Hlavné Následný Platforma Prajete, Amazon, AliExpress, Nezávislé Stanice, Lazada, EBay
Či Tam Je Animáciu Obrázok No
Špecifikácie 6.6X3X2CM
Pohyblivé Metóda taxi
Či Tam Je Nákupný Sprievodca Video Is
Pôvod Guangdong
Vzhľad Štýl Auto
Platné veku deti (4-6 rokov)

Pridať recenziu

Autíčka Legovanej Ocele Posuvné Puzdro Model Auta Mini Hračka Parkovisko Puzzle Vajcia Darček Autíčka

Doplňujúce údaje

Cena:€6.07

Kategória:Hračky A Záľuby

SKU: w955

Recenzie: